Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

Чиновники підробили документи і продали 8 гектарів землі

Чиновники підробили документи і продали 8 гектарів землі

Слідчі обласної поліції спільно з працівниками СБУ та обласної прокуратури припинили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої...

На капітально відремонтованій дорозі будуть і велодоріжки

На капітально відремонтованій дорозі будуть і велодоріжки

Продовжується капітальний ремонт 8 кілометрів автодороги «Драбів-Золотоноша»

Краєзнавче товариство «Тясмин» відсвяткувало 25-річчя від дня заснування

Краєзнавче товариство «Тясмин» відсвяткувало 25-річчя від дня заснування

Днями у будинку рад відбулися урочисті заходи з нагоди 25-річчя з часу заснування у Смілі краєзнавчого товариства "Тясмин".

Очікуються грозові дощі

Очікуються грозові дощі

Вже вранці хмари зникнуть, тож протягом усього дня у Смілі буде стояти ясна погода. Без опадів.

Шахраї «торгували» запчастинами до авто

Шахраї «торгували» запчастинами до авто

Повідомлено про підозру 5 шахраям, які обманом заволоділи чужими коштами.

У Смілі чоловік заліз у ювелірний магазин і попався

У Смілі чоловік заліз у ювелірний магазин і попався

У Смілі злодій вирішив розжитися коштовностями і серед ночі заліз у ювелірний магазин. Але спрацював сигнал тривоги.

На ремонт вул.Пермської, яку змило дощем, влада знайшла 3 мільйони гривень

На ремонт вул.Пермської, яку змило дощем, влада знайшла 3 мільйони гривень

На сесії міської ради міський голова Сергій Ананко повідомив хорошу новину – вдалося «вибити» три мільйони гривень із обласного...

У Черкасах приватизували державне підприємство і нові власники вже розпочали його модернізацію

У Черкасах приватизували державне підприємство і нові власники вже розпочали його модернізацію

Для здiйснення господарської, управлінської та iнвестицiйної дiяльностi на початку 2000-х Українською державною будівельною корпорацією...

 

710 60 без адреси

 

Швидкісний дизель на Черкаси замінять рейковим автобусом за 27 грн за проїзд

 

Раніше курсував дорогий та незручний за графіком швидкісний дизель «Черкаси-ст. ім. Т. Шевченка». Нині на його базі буде ходити рейковий автобус, який спинятиметься там, де не спинявся швидкісний дизель, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.
Регіональний поїзд N804/803; 806/805; 808/807; 810/809 сполученням Шевченко-Черкаси з 11.05.2021 буде курсувати при рейковому автобусі Pesa 620М.
Вводяться зупинки по посадковій платформі Центральна та ст Білозір'я.
Поїзд N804 Шевченко відправлення о 07.31, пл Центральна 07.35-07.36 Білозір'я 07.51-07.52 Черкаси 08.06
Поїзд N806 Шевченко 10.15, пл Центральна 10.19-10.20, Білозір'я 10.35-10.36, Черкаси 10.50.
Поїзд N808 Шевченко 15.07, пл Центральна 15.11-15.12, Білозір'я 15.27-15.28, Черкаси 15.43.
Поїзд N810 Шевченко 20.15, пл Центральна 20.19-20.20, Білозір'я 20.35-2036, Черкаси 20.52.
Поїзд N803 Черкаси 08.38, Білозір'я 08.53-08.54, пл Центральна 09.09-09.10, Шевченко 09.14
Поїзд N805 Черкаси 12.48, Білозір'я 13.03-13.04, пл Центральна 13.19-13.20, Шевченко 13.24
Поїзд N807 Черкаси 19.29, Білозір'я 19.44-19.45, пл Центральна 20.00-20.01, Шевченко 20.05
Поїзд N809 Черкаси 21.49, Білозір'я 22.04-22.05, пл Центральна 22.20-22.21, Шевченко 22.25.
За додатковою інфомацією звертайтеся в довідкові бюро ст Шевченко та ст Черкаси
Ціна на такий рейковий автобус майже 27 гривень, швидкісний дизель від Черкас до Шевченко коштував 50 грн.

scroll back to top

Коментарі  

Ден
+4 #1 Ден 14.05.2021, 09:03
Виявилось раптово що ціна рейкового автобусу не 27, а 51 грн. Журналістам мабуть не всю правду сказали на залізниці.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про вимушене підняття податку

  

Юрій НЕЧИПОРЕНКО

 

Про важку ситуацію у смілянському бізнесі

 

Наталія Д’ЯЧЕНКО

 

Про штрафи за полив городів

 

    Останні коментарі
  • Михайло Михайло
    11.06.2021 19:11
    Чим гірше живуть українці тим краще вони будують москву. Так було завжди. А в Смілі дуже багато вати ...

    (Юрій НЕЧИПОРЕНКО)

     
  • Михайло Михайло
    11.06.2021 18:59
    Повышение налогов в Украине усложняет экономическую ситуацию и отпугивает инвесторов, - The Brussels ...

    (Сергій АНАНКО)

     
  • Катя Катя
    11.06.2021 14:31
    Та ви що які бідні?! Люди не хочуть робить ,бо ви платить і оформлять людей не хочете! Як би робили і ...

    (Юрій НЕЧИПОРЕНКО)

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджетів понад 6 млрд грн податків

09 червня 2021, 10:30

З початку року платники нашої області сплатили до бюджетів усіх рівнів
6,4 млрд гривень податків, зборів та платежів.


Суспільство
Чиновники підробили документи і продали 8 гектарів землі

12 червня 2021, 14:23

2021 06 12 zemlyaСлідчі обласної поліції спільно з працівниками СБУ та обласної прокуратури припинили діяльність організованої злочинної групи, до складу якої входили державні службовці та колишні співробітники правоохоронних органів


Цікаво
Ліс популізму: в соцмережах розклали ініціативу Зеленського висадити мільярд дерев за три роки

12 червня 2021, 15:42

2021 06 12 PПрезидент Володимир Зеленський оголосив про започаткування свого чергового проєкту – “Зелена країна”, що полягає у висадженні в Україні мільярда дерев за три роки.


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка