Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

«Вод Гео» має намір придбати легковий автомобіль CHEVROLET LACETTI

Про те, що комунальники із Сміли хочуть купити автомобіль за 200 тис. грн повідомили журналісти ТРК "Вікка". Оголошення про проведення відповідної закупівлі вони знайшли на платформі "Прозоро".
Має намір придбати легковий автомобіль CHEVROLET LACETTI за майже 200 тис. грн саме Смілянське комунальне підприємство «Вод Гео», яке очолює Анатолій Брикун. Він і зазначений як відповідальний за закупівлю.

 

 

Слід уточнити, СКП "Вод Гео" - це нове комунальне підприємство, яке керівники міста планують вже найближчим часом зробити надавачем послуг з водопостачання замість збанкрутілого КП "ВодГео". Мабуть, вже починають формувати автопарк. Щоправда автомобіль CHEVROLET LACETTI явно не є спецтранспортом, який потрібен для виробничих завдань.
Як зазначено у вимогах на "Прозоро", це має бути автомобіль не пізніше 2005 року випуску, мати пробіг не більше 170 тис. км. Продавець бере на себе зобов'язання сплатити податки, переоформлення та доставку авто до Сміли. Автомобіль може бути б/у або еквівалент.
Аналіз продажу аналогічних автомобілів на сайтах, який провели журналісти, свідчить, що середня ціна CHEVROLET LACETTI на вторинному ринку складає 150-160 тис. грн.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Василь ЗИМА

Про те, що ця війна довела раз і назавжди: сильна рука нікого не врятувала, врятували руки

 

Ірина КАПТУР

Про те, що на фронті треба маскувальні сітки, мʼякі ноші, авто, а не окопні свічки

 

 

Валерій ЗАЛУЖНИЙ

Про День українського добровольця

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
За два минулі місяці область сплатила більше 279 млн грн місцевих податків

28 березня 2023, 14:25

З початку року платники податків області, і нашого району зокрема, сплатили до місцевих бюджетів понад 279,1 млн грн місцевих податків і зборів.


Суспільство
Новосформований батальон тероборони розпочав свої навчання

29 березня 2023, 17:31

2023 03 29 navchВ області триває бойове злагодження новосформованого батальйону тероборони.


Цікаво
Зроблено крок на шляху очищення від маркерів «русского міра»

29 березня 2023, 18:51

2023 03 29 pamУ нашій країні зроблено вирішальний крок на шляху очищення від маркерів «русского міра» і повної деколонізації публічного простору.


Афіша
Не пропустіть 17 березня концерт-феєрію ЗАЧАРУЙ

16 березня 2023, 12:23

2023 03 16 zacharУ Смілянському міському будинку культури відбудеться концерт-феєрія "Зачаруй".
У програмі: музичні перлини українських та зарубіжних композиторів 20-21 століть