Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

В обласному кардіоцентрі за рік провели 1600 операцій

Таку оцінку цьому лікувальному закладу нашої області дав видатний кардіохірург, керівник Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Василь Лазоришинець.
Про це повідомляє голова обласної ради Анатолій Підгорний.
За його словами, прозвучало це під час засідання круглого столу в обласній військовій адміністрації з київськими фахівцями, медиками, профільними управліннями та владою Черкащини, на якому мова йшла про підтримку медзакладів та розвиток кардіологічної служби в області, зокрема, й у сфері трансплантації.

 


«Ще кілька років тому людина, якій потрібна була пересадка серця, мусила шукати шалені кошти і стояти в черзі для проведення такої операції за кордоном. Але навіть ця можливість не закривала потреби тих, хто потребував органу. Сьогодні ж серце можуть трансплантувати і в Черкасах», – говорить пан Анатолій.
І додає, наш обласний кардіоцентр вже зробив три пересадки серця. Останню - на початку 2022 року.
«24 лютого ми збиралися разом із депутатами відвідати заклад, поспілкуватися з пацієнтом та обговорити плани розвитку центру. Однак повномасштабна війна змінила багато процесів, та не повинна зупиняти порятунок людей», – зазначає глова обласної ради.
Сьогодні, уточнює він, обласний кардіоцентр працює з великим навантаженням. За останній рік тут провели рекордну кількість операцій - понад 1600. І вся ця надзвичайно складна робота з порятунку життів відбувається в повній синергії з іншими обласними й міськими медзакладами.
«Окрім цього, нагадаю, в нас є ще один амбітний проєкт, який починали до війни - будівництво корпусу серцево-судинної хірургії з операційною. Він дасть можливість медикам проводити ще більше операцій. Тож працюємо далі», – підсумовує пан Анатолій і дякує Василю Лазоришинцю за підтримку обласного кардіоцентру. Адже завдяки цій плідній співпраці з 2004 року жителі нашої області мають можливість отримувати допомогу справді високого рівня.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків

 

 

Олена НАГОРНА

Про шахрайство стосовно родин полонених і зниклих безвісти військовослужбовців

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
На багатьох українців влітку чекають підвищені пенсії

19 травня 2023, 13:23

2023 05 19 pensВ Україні влітку підвищені пенсії отримають кілька категорій українців. Це працюючі пенсіонери, вчені, держслужбовці, працівники органів місцевого самоврядування.


Суспільство
Відзначили рятувальників за участь у боротьбі з водопіллям

31 травня 2023, 16:33

2023 05 31 ryatЗа участь у боротьбі з водопіллям в області відзначили співробітників і курсантів інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля.


Цікаво
Обережно: групи у ФБ «На кобилі / На коні /» збирають ваші дані

30 травня 2023, 16:39

2023 05 30 fbНа кобилі / На коні / People of Steel та інші «веселі» групи у Фейсбуці збирають ваші дані, щоб робити різні неприємні речі.


Афіша
Запрошують на дитячий танцювальний фестиваль STORM BATTLE

29 травня 2023, 16:27

2023 05 29 stormНа центральній Набережній 3 червня о 10:00 розпочнеться ДИТЯЧИЙ танцювальний фестиваль "STORM BATTLE." Організовує його Школа танцю "Шторм". На цю подію запрошують всіх жителів та гостей міста.