Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

На виконання доручення міського голови, дирекція міського парку зробила роботу громадської вбиральні - безкоштовною.
Раніше, щоб справити потреби у новому туалеті, що побудований у парку, потрібно було заплатити 4 гривні. Тепер сміляни і гості міста можуть скористатися вбиральнею безплатно.
Графік роботи туалету – з 8.00 до 20.00.
Щоправда, гостям Сміли треба знати, де наш парк знаходиться… і встигнути добігти до пункту призначення – міської вбиральні, яка розташована неподалік від центрального входу у парк, зліва і прямо.

scroll back to top

Коментарі  

Михайло
0 #8 Михайло 20.04.2021, 14:48
Цитую Ігор:
Щось давненько вже Ананко не підписував ніякого меморандуму. Пропонуємо підписати меморандум і заборонити пісять мимо унітазу, а то як казав професор Преображенський може наступити разруха і в Смілі.

Разруха не може наступити там, де вона проживає на постійній основі.
Цитата
Ivan
0 #7 Ivan 20.04.2021, 08:25
А що, з 20-00 до 8-00 туалет не треба?
Цитата
Наталія
+2 #6 Наталія 19.04.2021, 22:33
Скажіть будь ласка, де можна записатись в чергу. Бо кажуть, що очередь вже на два тижні, а я не знаю куди дзвонити за талончик чи у відділ культури чи напряму у виконком. Бо вже не можу терпіти. Дякую.
Цитата
Ігор
+3 #5 Ігор 19.04.2021, 22:21
Щось давненько вже Ананко не підписував ніякого меморандуму. Пропонуємо підписати меморандум і заборонити пісять мимо унітазу, а то як казав професор Преображенський може наступити разруха і в Смілі.
Цитата
Леся
+6 #4 Леся 18.04.2021, 23:35
Сергій Васильович такий раніше не був. Це з ним трапилося після того як перехворів каронавірусом. Або його підмінили іншопланетяни.
Цитата
Михайло
+4 #3 Михайло 18.04.2021, 20:32
Люди ви такі наївні. Ви думаєте, що вони йдуть туди, щоб прям будувати вам кришталеві замки? Вони туди лізуть, щоб сидіти біля корита і жити за рахунок податкових зборів і при цьому включати важність та каблучками стукати. Вони там 5 років паразитують, а потім наступні вальти з міченої колоди спочатку валять все на папередніків, а потім роказують, що йшли до влади !!! і не думали, що тут скільки проблем, але вони обіцяють, що будуть прикладати зусилля і може навіть щось зроблять. І "прикладають" восновному важність на морді .... А далі настіпні вальти яких ви обираєте, роблять теж самісіньке.
Цитата
Ірина
+1 #2 Ірина 18.04.2021, 15:25
Не можна ображатись на доручення мера. Бо його вибрали, а то що приймає часто безглузді рішення то це від недостатку досвіду. ''Бачили очі що купували, їжте хоч повилазьте''.
Цитата
Василь
+11 #1 Василь 17.04.2021, 19:16
На сьогодні Ананко за півроку зробив економічне чудо... Тільки вбиральню побудували за Цибка. А скоротивши працівницю і зробивши туалет безкоштовним це буде просто друга лікарня на РПЗ. Все загадять і розтащать на краники, трубочки , плитку.
Цитата