Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

circ

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

 

Активна позиція депутатів Всеукраїнського Об’єднання «ЧЕРКАЩАНИ» відображається в реальних справах, які спрямовані на вивчення та по можливості задоволення інтересів і потреб населення. Створення комфортних умов та покращення життя людей – це один з пріоритетів представників ВО «ЧЕРКАЩАНИ».

 


Як приклад, днями депутат Ротмістрівської сільської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Кохась став ініціатором встановлення автобусної зупинки у Ротмістрівці. Односельці давно потребували спорудження зупинки на вулиці Благовісна, яка є початковою точкою автобусного маршруту № 155 «Ротмістрівка – Миколаївка – лікарня ім. С. Бобринської». І нарешті побажання жителів громади було виконане.

 


До доброї справи - спорудження автобусної зупинки - взялися згуртовано, разом з місцевими жителями, також долучилися представники ГК «Агро - Рось». Зупинку зробили з дерев’яних брусків і дощок із сосни та дуба, а дах покрили металопрофілем.

 


Всі будівельні матеріали – дошки, бруски, щебінь та ін. депутат Сергій Кохась надав особисто, попередньо підготувавши та доставивши їх на місце встановлення. Перед спорудженням розчистили територію і почали будівництво. Працювали до пізнього вечора, навіть вночі підвозили щебінь для підсипки і укріплення конструкції. Після завершення роботи - не забули прибрати, поставити урни для сміття і висадити квіти. Залишилося лише пофарбувати і розмалювати зупинку, але й з цим Сергій Кохась обіцяв не забаритися.

 


Депутат від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Кохась щиро подякував тим, хто допоміг зробити цю справу: Івану Лебедько, Олександру Шкарупі, Валентину Вовк, Івану Баламут, Наталії Кохась, Галині Юрченко та Анатолію Тахтарову.
Всі були задоволені результатом, адже тепер у селі є нова автобусна зупинка, де люди зможуть з комфортом чекати автобус або просто сховатися від негоди.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Про об’єднання двох поліклінік та приєднання їх до лікарні

  

Іван ДАЛІБОЖАК

 

Про гелікоптерний майданчик в аеропорту

Олександр СКІЧКО

Запрошуємо всіх охочих на вакцинацію від Covid-19