Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Цими днями сміляни скаржились на відсутність електропостачання у своїх домівках. Діти не могли дистанційно навчатися, виникали інші побутові проблеми.
У міській владі пояснили, що не потрібно хвилюватися, це смілянська філія «Черкасиобленерго» проводить підготовку до роботи в осінньо-зимовий період, здійснює обрізання гілля, розчистку траси, ремонт кабельних та повітряних ліній електромереж.
Оскільки у мікрорайоні Гора розташовані дві важливі лінії: лінія високовольтної передачі і лінія 0,4 кВ, обрізка гілок дерев відбувалась на обох лініях, тож цей мікрорайон був без світла два дні поспіль.
Як повідомляють у ПАТ «Черкасиобленерго», такі роботи з розчистки повітряних ліній виконуються щоденно, незважаючи на погодні умови, відповідно до затверджених планів задля безаварійного та надійного розподілу електричної енергії, а також в рамках підготовки до проходження осінньо-зимового періоду. Крім роботи з розчистки трас повітряних ліній електропередачі спеціалістами також активно проводяться капітальні ремонти трансформаторних підстанцій, ремонти кабельних ліній. Завдяки здійсненим роботам, постачання напруги стане ще більш надійним.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про наших героїв у тилу, хто відновлює електрику, подає тепло і воду