Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Черкасах пішохід не пропустив швидку: він у лікарні.
Про це повідомляє Ірина Назарок з обласного центру екстреної медичної допомоги.
За її словами, бригада екстренки везла до лікувального закладу пацієнтку зі звуковими сигналами та проблисковими маячками. Жінка перебувала у важкому стані з черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та судомним синдромом. Дорогою у пацієнтки сталися повторні судоми, тож медики екстренки саме медикаментозно відновлювали її стан, поспішаючи до лікарні.

 


«На вулиці Чорновола на пішоходному переході всі зупинились пропустити швидку з сиренами, окрім одного чоловіка, який в останню секунду почав перебігати перед автомобілем швидкої. На щастя, водій швидкої зреагував вчасно і завдяки його реакції фатальних наслідків вдалося уникнути, а у пішохода в лікарні діагностували лиш забій гомілки»,– розповідає пані Ірина.
Тож, уточнює вона, медикам довелось викликати ще одну бригаду екстренки – адже вони втрачали час, стан пацієнтки погіршувався, а далі їхати вони не могли. Переживаючи за життя та здоров'я своєї пацієнтки, додатково викликали швидку і для чоловіка-пішохода.
«Шановні водії і, особливо пішоходи, вкотре просимо вас бути відповідальними і пропускати бригади швидких, які поспішають не просто так, а намагаються цим врятувати комусь життя. Для вас ця секунда може нічого не значити, але для медиків та їх пацієнтів в критичних ситуаціях вона означає дуже багато», – закликає Ірина Назарок.
Вона наголошує, що бригади обласного центру екстреної допомоги, окрім своєї звичної роботи, зараз задіяні у транспортуванні пацієнтів по всій Україні та в наданні допомоги жителям деокупованих територій, і працюють на виснаження. «Наразі ж на кілька годин виведена з лінії одна бригада ЕМД, адже оформлення аварії, звісно, займе час. Ще дві бригади додатково задіяні в усуненні наслідків ДТП. А в цей час хтось потребує допомоги і ніяк не дочекається швидкої», – констатує пані Ірина.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!