Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У межах робочої поїздки в нашу область віце-прем‘єр-міністр України - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук детально ознайомилася з інфраструктурою допомоги внутрішньо переміщеним особам на Черкащині.

 


Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, під головуванням віце-прем’єрки відбулася нарада за участі народних депутатів України, керівників силових структур та керівників органів державної влади і місцевого самоврядування Черкащини.
Пані Валерія каже, що в населених пунктах Черкаського району з перших днів повномасштабного вторгнення знайшли свій прихисток громадяни, які евакуювалися із зони бойових дій. Тож наразі загальна кількість переселенців у нашому районі становить 60090 осіб, з них у Черкасах – 26789 осіб, у Смілі – 7149, у Каневі – 4335.

 


«З настанням холодів очікуємо нову хвилю громадян, які потребують допомоги. Громади району готуються до прийому вимушених переселенців, облаштовують комфортні умови перебування, проживання і отримання всього необхідного», – підмумовує Валерія Бандурко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!