Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

27 травня 2023, 09:05

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

15 березня в місті Черкаси відбулися змагання з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006-2007, 2008-2009, 2010 та молодших р.н. Це була матчева зустріч добре знайомих друзів: команд Черкас та Балаклеї.

Про це повідомив відданий і талановитий тренер вже не одного покоління легкоатлетів Балаклеї Юрій Ткаленко:
"Вже близько 20 років юні спортсмени наших команд зустрічаються на бігових доріжках та легкоатлетичних секторах для стрибків і метань, щоб у безкомпромісній боротьбі виявити сильніших, а за їх межами поспілкуватися та знайти нових друзів".
Цього разу 27 легкоатлетів КДЮСШ "Юність" (учні ОЗО "Балаклеївський ліцей імені Євгенії Гуглі" Балаклеївської сільської ради) намагалися показати свої найкращі результати та поборотися за нагороди змагань. Варто зазначити, що 9 вихованців вперше брали участь у випробуваннях подібного рангу. А вже досвідчені юні легкоатлети оновили власні досягнення: Коломієць Володимир та Топчій Артьом (обоє диск), Фарімова Хадіжа та Артеменко Анна (обоє спис), Ткаченко Олександр та Строцька Іванна (обоє ядро), Керекеша Богдан, Максименко Тетяна, Удовенко Максим, Таран Артем, Грошев Олег (усі біг 60 метрів). Всі ці результати - це досягнення від ІІ юнацького - до ІІ дорослого розряду.
Серед тих, хто вперше, взявши участь у подібних змаганнях, зміг показати високі результати: Козак Віталіна, Тимошенко Дар'я - І юнацький (обоє біг 60 м), Таран Валерія - ІІ юнацький (біг 60 м), Осадча Тетяна (довжина), Кудряшова Ксенія та Хоменко Діана (обоє біг 60 м) - ІІІ юнацький розряд.
"Хочу подякувати усім учасникам змагань команди КДЮСШ "Юність" за боротьбу до останньої спроби, до останнього метра, до останньої секунди, за позитивні емоції та дружню атмосферу.
Дякую організаторам змагань, які вкотре показали свою гостинність та високий професіоналізм як в організації змагань, так і під час їх проведення!
Дякую Балаклеївській громаді та її керівництву за те, що вони турбуються за нас, за своє майбутнє, за наших дітей",- зазначив тренер Юрій Ткаленко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків

 

 

Олена НАГОРНА

Про шахрайство стосовно родин полонених і зниклих безвісти військовослужбовців