Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

27 травня 2023, 09:05

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Пʼять потужних генераторів для Черкаського водоканалу та гуманітарку для переселенців і військових прислали у місто над Дніпром добрі люди з німецького міста Білефельд.
Про це йшла мова на зустрічі у форматі Zoom-конференції черкаського міського голови Анатолія Бондаренка та мера міста Білефельд Піта Клаузена.

 

Як повідомляють в Черкаській міській раді, на онлайн-зустрічі черкащани обговорили подальші кроки розпочатої між обома містами співпраці та подякували німецьким колегам за таку підтримку.
За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, отримане обладнання є важливою та відчутною допомогою і дозволить налагодити безперебійну роботу системи водопостачання та водовідведення у випадку ймовірних блекаутів.
Як наголосив Піт Клаузен, жителі очолюваного ним Білефельда, де нині знайшли прихисток 4 тисячі українських біженців, солідарні з Україною та з Черкасами в цей важкий воєнний час.
«Із щирим серцем ми б хотіли допомогти вам у цій боротьбі. Ми захоплюємось незламністю та силою духу вашої нації, черкаської громади, яка живе й працює в умовах жорстокої війни», – наголосив Піт Клаузен.
Під час зустрічі черкащани та представники німецького Білефельда обговорили подальші кроки для підсилення співпраці в комунальній і медичній сфері.
«Наразі триває підготовка угоди про побратимство Черкас та Білефельда», – підсумовують у Черкаській міській раді.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків

 

 

Олена НАГОРНА

Про шахрайство стосовно родин полонених і зниклих безвісти військовослужбовців