Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Мер Сміли обрав ранок четверга, щоб проводи раз на тиждень прямі ефіри зі своєї офіційної сторінки на Фейсбуці. Не раз сміляни писали, що час, м'яко кажучи, не дуже зручний - бо люди ж на роботі. Тож їм доводилось дивитись міського голову лише у записі. А твердять, хочуть мати можливість чути його відповіді на запитання та мати можливість щось одразу уточнювати чи коментувати.
Хоча слід визнати, найчастіше ще раніше, коли ситуація у Смілі навіть в умовах воєнного стану трохи стабілізувалась, містяни просили повернути такий формат спілкування як прийоми громадян. Та досі їх прохання не "відгукуються" у Сергія Ананка. Вже не раз він наголошував - його робочий час дуже заповнений, з людьми зустрічатись ніколи. Керівник міста на кожне прохання провести прийом громадян вказував один і той же напрямок. Радив з усіх проблемних питань звертатись у 7 кабінет на першому поверсі Смілянського міського виконавчого комітету.
Просто спонтанно потрапити на зустріч до Сергія Ананка не можливо. На східцях чергує охоронець: вас спитають документи і перепустку. Якщо цього папірця немає (перепустки), мету свого візиту будете пояснювати черговій, що сидить на першому поверсі за склом. І знову ж таки, якщо на ваше питання зможе хтось відповісти із спеціалістів, можливо, він спуститься до вас, а ні - то знову ж таки - ідемо в 7 кабінет і пишемо все на папері. А тоді чекаємо поки вам дадуть відповідь.
Та, слід визнати, не всі мають час випробовувати долю і їхати в центр міста та намагатись потрапити у владні кабінети зі своєю проблемою. Мабуть, це вже варіант на зовсім критичний випадок.
А якщо просто хочеться почути відповідь на хвилююче питання - тут прямі ефіри давали таку можливість. Але, на жаль, часто на свої питання сміляни не чули конкретних відповідей і з кожним тижнем такий вид спілкування з міським головою почав втрачати свою популярність. Наприклад, вчорашній ефір онлай дивилось трохи більше 20-ти осіб, а питань не написали жодного.
"Треба проводити ефір так, щоб люди вживу могли задати питання і почути відповідь, " - написала смілянка Валентина Мельник під минулим прямим ефіром Сергія Ананка. Тобто все ж у містян є запит на більш конструктивне спілкування із керівником міста.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Андрій ЛЮБКА

 

«Тливога»

 

 

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків