Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Таку оцінку цьому лікувальному закладу нашої області дав видатний кардіохірург, керівник Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова Василь Лазоришинець.
Про це повідомляє голова обласної ради Анатолій Підгорний.
За його словами, прозвучало це під час засідання круглого столу в обласній військовій адміністрації з київськими фахівцями, медиками, профільними управліннями та владою Черкащини, на якому мова йшла про підтримку медзакладів та розвиток кардіологічної служби в області, зокрема, й у сфері трансплантації.

 


«Ще кілька років тому людина, якій потрібна була пересадка серця, мусила шукати шалені кошти і стояти в черзі для проведення такої операції за кордоном. Але навіть ця можливість не закривала потреби тих, хто потребував органу. Сьогодні ж серце можуть трансплантувати і в Черкасах», – говорить пан Анатолій.
І додає, наш обласний кардіоцентр вже зробив три пересадки серця. Останню - на початку 2022 року.
«24 лютого ми збиралися разом із депутатами відвідати заклад, поспілкуватися з пацієнтом та обговорити плани розвитку центру. Однак повномасштабна війна змінила багато процесів, та не повинна зупиняти порятунок людей», – зазначає глова обласної ради.
Сьогодні, уточнює він, обласний кардіоцентр працює з великим навантаженням. За останній рік тут провели рекордну кількість операцій - понад 1600. І вся ця надзвичайно складна робота з порятунку життів відбувається в повній синергії з іншими обласними й міськими медзакладами.
«Окрім цього, нагадаю, в нас є ще один амбітний проєкт, який починали до війни - будівництво корпусу серцево-судинної хірургії з операційною. Він дасть можливість медикам проводити ще більше операцій. Тож працюємо далі», – підсумовує пан Анатолій і дякує Василю Лазоришинцю за підтримку обласного кардіоцентру. Адже завдяки цій плідній співпраці з 2004 року жителі нашої області мають можливість отримувати допомогу справді високого рівня.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Андрій ЛЮБКА

 

«Тливога»

 

 

Дмитро КУХАРЧУК

 

Про визвольний наступ

 

 

Ігор ТАБУРЕЦЬ

Про активізацію в області різного штибу політиків