Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

 

 

Ці сім звичок поширені серед тих, хто страждає на тривожність. І хоча зміна звичок є нелегким завданням, але це варте зусиль, якщо ви хочете зменшити свою тривожність.
Ми склали перелік цих звичок.
Пропуск прийому їжі.
Це викликає гіпоглікемію (коли рівень цукру в крові падає), що може призвести до поширених симптомів тривоги, таких як дратівливість, нервозність, запаморочення та слабкість.
Відсутність спорту.
Ваше тіло створене для руху. Якщо ви сидите цілий день і ніколи не займаєтеся спортом, ваше фізичне та психічне здоров’я в результаті постраждає.
Вживання кофеїну.
Кофеїн є основним тригером тривоги. Цей зв’язок між кофеїном і тривогою неочевидний, тому що ми тимчасово почуваємося добре після споживання, і ми відчуваємо тривожні наслідки лише через кілька годин.
Зловживання фастфудом.
Фастфуд переважно містить хімічні інгредієнти та добавки, які можуть сприяти занепокоєнню, одночасно знижуючи настрій і соціальну поведінку. Найгірші з них: штучні підсолоджувачі, барвники та підсилювачі смаку.
Недостатнє споживання води.
Зневоднення викликає стрес для вашого тіла, і коли ваше тіло знаходиться в стресі, ви можете відчувати загальні симптоми тривоги.
Споживання алкоголю.
Хоча алкоголь тимчасово стимулює "гормони щастя", коли він починає виводитися з організму, ви, ймовірно, будете відчувати себе більш тривожними, втомленими та пригніченими, ніж до того.
Нестача сну.
Депривація сну посилює повторювані негативні думки й ускладнює відпущення негативних речей — симптоми, які характерні для тривоги.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Сергій РУДИК

Про депутатів від проросійських партій – опоблоки, шарії, комуністи

 

 

Микола ТОМЕНКО

Історія України НЕ ОБОВ‘ЯЗКОВА?!

 

Олександр СКІЧКО

 

Ми це зробили!