Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Влада не дозволяє проводити пришкільні табори, якщо там немає укриттів

Під керівництвом начальника управління освіти, молоді та спорту Тетяни Трушкової відбулося засідання координаційної ради з питань оздоровлення, відпочинку, зайнятості дітей та учнівської молоді. Присутні розгляну три питання.

 


Першим питанням порядку денного було «Про охоплення дітей і учнівської молоді оздоровчими та відпочинковими послугами у 2022 році. Порядок організації виїзду за кордон на оздоровлення та відпочинок».
Члени координаційної ради заслухали та взяли до відому інформацію начальника відділу молоді та спорту Валентини Зборівської та вирішили, що у разі отримання пропозицій оздоровити дітей соціально незахищених категорій міста у відпочинкових та оздоровчих таборах України, відділу молоді та спорту використати пропозицію голови координаційної ради профспілок міста оплатити 50% транспортних витрат по перевезенню дітей.
Наступним питанням розглянули «Про пришкільні та профільні табори на базі шкіл та пришкільних навчальних закладів у період воєнного стану». Присутні заслухали інформацію Валентини Зборівської та вирішили не дозволяти роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, пришкільних таборів міста Сміли з денним перебуванням, в яких не створено безпечних умов для перебування дітей, зокрема, при оголошеннях повітряної тривоги (наявність сховищ, обладнаних підвалів, евакуаційного транспорту), наявності необхідної кількості працівників таборів відповідно до штатного розпису, які в разі необхідності проводитимуть заходи, пов’язані з евакуацією дітей із закладу та їх супроводом.
І на останок розглянули питання «Про розгляд проєкту розпорядження Черкаської обласної державної адміністрації «Про підготовку та проведення оздоровлення, відпочинку дітей, учнівської молоді влітку 2022 року». Члени координаційної ради заслухали інформацію та рекомендували відділу молоді та спорту надати пропозиції виключити із проекту розпорядження пп.1, пп. 3 п. 8. «Районні військові адміністрації, сільські, селищні, міські ради територіальних громад (далі – органи місцевого самоврядування) (за згодою):
1) забезпечити оздоровлення і відпочинок 100% дітей-сиріт; дітей, позбавлених батьківського піклування; дітей, батьки яких загинули в зоні проведення антитерористичної операції; дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
3) забезпечити у 2022 році показник охоплення дітей послугами оздоровлення не менше 25% та послугами відпочинку не менше 50%;
у зв’язку з відсутністю безпечних умов для перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку. В решті зобов’язань документа – погодити.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Сергій РУДИК

Про те, що розраховуємо вийнятково на силу і міць нашого війська

 

 

Валерій ВОРОТНИК

Про наших дітей

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Злочинна мобілізація використовується Росією не лише для продовження страждань українців, а й щоб знищити представників корінних народів – звернення Президента України

26 вересня 2022, 17:32

Маємо чудову новину. Мар’яна Мамонова, військова лікарка, захисниця «Азовсталі», яку ми звільнили з російського полону, народила донечку. Я щиро вітаю від всього серця Мар’яну і бажаю дівчатам лише найкращого – миру і перемоги.


Цікаво
«Захисники Маріуполя в переважній більшості досі в полоні, як і мій брат Юра», – черкащанка Лілія Короп

26 вересня 2022, 18:44

2022 07 07 premВійна в нашу сім’ю прийшла 23 лютого. Треба сказати публічно — мій брат Короп Юрій Володимирович, захисник Маріуполя, військовополонений.
Не азовець — Маріуполь тримали не лише вони. Не зрадник — не здався до останнього шматка хліба і останньої зброї.


Афіша
Смілян запрошують на «Фестиваль думок», який триватиме до 8 вересня

06 вересня 2022, 10:31

2022 09 06 festЗ 5 до 8 вересня 2022 року в Україні проходить «Фестиваль думок», у межах якого передбачено низку дискусій на суспільно важливі теми. Обговорення буде цікаве активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.