Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Дійові особи

Обрали найталановитіших дітей Сміли, які отримуватимуть стипендію до кінця цього року

Управління освіти міста Сміла подало на затвердження виконкому списки на призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді нашого міста. Як зауважила начальник управління Тетяна Трушкова, у нашому місті дуже багато розумних і талановитих дітей, переможців різних змагань та конкурсів. Обрати лише 15 з них було дуже важко, але комісія все-таки визначила найкращих, які отримуватимуть стипендію на період із липня до грудня 2022 року.

Тож виконавчий комітет міської ради вирішив призначити стипендію творчо обдарованим дітям і молоді у розмірі 500 грн кожному щомісячно на період із липня і до кінця цього року, вручити відповідний сертифікат та нагородити Грамотою виконавчого комітету міської ради.
Також одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1000 грн буде відзначено керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, їм теж вручать відповідний сертифікат та нагородять Грамотою виконавчого комітету міської ради.

 

Список
творчо обдарованих дітей та молоді на відзначення стипендією міського голови у ІІ півріччі 2022 року

 

з/п

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
1.

Аркушенко Вікторія

Володимирівна

15.05.2006

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

 

         ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології;

         ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;

         ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: екологія)

Салтикова Олена Володимирівна

 

2.

Багач Вероніка Віталіївна

11.03.2006

Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

         ІІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт (секція: зарубіжна література);

         ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Козубенко Тамара Володимирівна

 
3. Білякова Юлія Владиславівна 02.04.2007 Смілянський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня –гімназія імені В. Сенатора»

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з німецької мови;

ІІ місце в обласному етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції німецької мови;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії

Бараннік Марина Павлівна

 
4.

Васильєв Матвій

Володимирович

15.10.2007 Смілянська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №12

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії

Погоріла

Людмила Олександрівна

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
5.

Єфімова Альбіна Євгенівна

03.02.2010 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

Гран-прі у міжнародному очно-дистанційному дистанційному фестивалі-конкурсі  дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;

Диплом І ступеня  І Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Uman  SplashFest”;

І місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART  PEOPLEFEST;

І місце у Міжнародному конкурсі мистецтв «Талантія»;

ІІ місцеуВсеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі ART  PEOPLEFEST;

І місце у міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі  дитячої, учнівськоїта студентської молоді «Соняшник»;

ІІ премія у другому Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Зорепад зимової творчості»;

ІІ місце у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних танців;

ІІ та ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі«Травневий диверсимент»;

ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях по спортивних танцях «Кубок Жемчуга»;

ІІІ місце у змаганняїх на «Кубок міста Кропивницький»

Сазонець Анна Вікторівна  

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
6. Ель АнссаріМаліка 12.01.2007 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

І місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з української мови та літератури;

І місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені П.Яцика;

І  місце в обласному етапі  Міжнародного конкурсу  імені Т.Г.Шевченка

КотоваІлонаСеменівна  
7. Жежер Богдан Сергійович 29.09.2010 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10

Iмісце в обласному конкурсі виконавської майстерності;

Гран-Прі у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців на народних музичних інструментах «Провесінь» м.Кропивницький

Синявський Анатолій Володимирович  
8.

Каліна Артем

Ігорович

23.01.2006 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформатики;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики;

ІІІ місце у у конкурсі-захисті наукових робіт у секції прикладної математики

Фоміна Віра Олексіївна

 
9.

Криворучко

Поліна

Віталіївна

14.06.2008 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови і літератури;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Яременко Наталія Сергіївна

 
10. Правосуд Оксана Сергіївна 15.06.2006 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

І місце у конкурсі-захисті наукових робіт  у секції географії та ландшафтознавства;

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з біології

Онученко Лідія Михайлівна

 

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
11.

Сербіна

Анастасія

Валеріївна

05.08.2006 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Кієнко Людмила Петрівна

 
12.

Синьогуб

Крістіна

Олександрівна

17.02.2009 Смілянський навчально-виховний комплекс  «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»

Лауреат Гран-Прі Премії XXVМіжнародного багатожанрового фестивалю – конкурсу мистецтв «Скарби нації»;

І місце у Всеукраїнському багатожанровому конкурсі «Світ мистецтва» ;

Лауреат І премії  2-ого Всеукраїнського багатожанрового конкурсу –фестивалю «Мелодія осені -2021»;

І місце у міжнародному конкурсі «Таланти -2021»;

І місце у у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі « Чарівний світ»;

І місце у  VІ Міжнародному двотуровому фестивалі мистецтв Yulaartfest;

І місце у четвертому Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Битва жанрів  ІV»;

ІІ місце у Всеукраїнському дистанційному творчому марафоні «Україна – це ми»;

І місце у багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановитий я»;

І місце у дистанційному всеукраїнському конкурсі –фестивалі мистецтв «Я люблю Україну»;

Воробйова Інна Іванівна  

з/п

Прізвище, ім’я, по батькові Дата народження Заклад, в якому здобув перемогу Результативність Прізвище, ім’я, по батькові керівника  
 
        Лауреат ІІ премії Всеукраїнського багатожанрового фестивалю-конкурсу мистецтв «Смайлфест» «Велика родина – моя Україна»    
13. Таран Марія Олександрівна 31.05.2006 Навчально-виховний кмплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Сенатора»

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з економіки;

ІІІ місце в онлайн – турнірі «Рушійні сили соціально-економічного зростання України в сучасних умовах»;

ІІ місце у ІІ етапі конкурсу-захисту наукових робіт у секції мікро-  та макроекономіки

Кільчевська Ольга Вікторівна  
14.

Федоренко

 Олександра

Анатоліївна

15.06.2007 Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11

ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з правознавства;

ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії;

ІІІ місце у конкурсі-захисті наукових робіт МАН з української мови та літератури

Решетняк Юлія Володимирівна

 
15. Яценко Артем Михайлович 27.11.2011 навчально-виховний комплекс  «Ліцей - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів «Лідер»

Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Національний парад талантів»;

І місце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяна Україна»;

І місце в Міжнародному фаховому конкурсі талантів «Зоряне світло Нью-Йорку»;

І місце у Всеукраїнському конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Етюдний вернісаж»;

IIмісце у Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Україна єдина»;

Попович Людмила

 Іванівна

 
scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Володимир ПАПАЧ

За тиждень у Черкаській області заражаються на ковід більше тисячі осіб

 

 

Сергій РУДИК

Про те, що розраховуємо вийнятково на силу і міць нашого війська

 

 

Валерій ВОРОТНИК

Про наших дітей

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Сьома школа отримала статус учасника програми «Google for Education»

02 жовтня 2022, 14:12

2022 10 02 7Цьогоріч Планета успіху – школа №7 святкує 30-річний ювілей. Але дружна родина сьомої школи вже отримала перші заслужені подарунки.


Цікаво
Світ має про це знати: п’ять гучних документалок про війну в Україні

02 жовтня 2022, 15:59

2022 10 02 kinoНа рівні зі збройним протистоянням агресору, Україна веде потужну інформаційну кампанію. Щодня українські журналісти, блогери, громадські діячі борються із російською пропагандою. До інформаційних військ приєдналися і кінематографісти.


Афіша
Смілян запрошують на «Фестиваль думок», який триватиме до 8 вересня

06 вересня 2022, 10:31

2022 09 06 festЗ 5 до 8 вересня 2022 року в Україні проходить «Фестиваль думок», у межах якого передбачено низку дискусій на суспільно важливі теми. Обговорення буде цікаве активній молоді, освітянам, історикам, соціологам, працівникам сфери культури.