Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Афіша

Депутати не хочуть бути «мішенями»

Вчорашню сесію міської ради проігнорували 20 депутатів. Вони не захотіли спілкуватися з мером та його галасливими прибічниками.
Як стверджують самі народні обранці, це вже колапс влади. Протистояння між міським головою та депутатами не зникло, а лише загострилося.
А винуватими в цій ситуації багато депутатів вважають тих прихильників Олексія Цибка, які перетворили минуле пленарне засідання сесії на звичайний базар.
Особливо лютували жіночки бальзаківського та післябальзаківського віку (на фото), лаючись на депутатів і погрожуючи їм звільненням. Декому взагалі не давали й рота розкрити.
То хіба так повинна проходити сесія міської ради?
Депутат Олександр Головченко намагався закликати присутніх до порядку, та його виступ зустріли криком.
Його колега Наталія Терехова теж просила гостей дати депутатам можливість спокійно працювати. Її тут же обірвали на півслові.
Сам міський голова Олексій Цибко не міг привести до тями своїх однодумців – він просто втратив контроль над сесійною залою.
Тож побувши минулого разу живими «мішенями» для галасливої юрби, депутати більше не захотіли цього експерименту.
І зірвали сесію – щоб мер почухав потилицю і зробив правильні висновки.
– Коли не було мера, всі сесії проходили спокійно й мирно. Питання розбиралися на комісіях і приймалися відповідні рішення. Ніхто нікого не ображав і не погрожував. І крику не було. А результат був – місто прибиралося, дороги ремонтувалися, кошти виділялися, служби працювали. А тепер – шум, гам, крик. І знову психологічний тиск. То про яку співпрацю може йти мова? – коментує ситуацію один із депутатів.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».