Афіша
- Деталі
-
Суспільство
-
29 жовтня 2016, 13:06
Книга розповідає про невідомі сторінки із життя видатного українського поета Тодося Осьмачки, який народився у Куцівці, повідомляють «Вісті Черкащини».
Зустріч із читачами письменник, краєзнавець, член Спілки журналістів Сергій Мошенський, який живе у Ротмістрівці, провів у Звенигородській районній бібліотеці, презентувавши там свою нову книгу "Куцівський бурлака".

Автор рекомендує її не лише краєзнавцям, а й вчителям, школярам, студентам. Усім, кому не байдужа історія рідного краю.
Свого часу Сергій Мошенський закінчив Уманський педагогічний інститут і вчителював у Куцівській школі. А перший свій вірш він написав, коли почав служити у сільському храмі "Різдва Пресвятої Богородиці". Окрім віршів, він пише пісні та прозу.
–Планую написати ще кілька оповідань про Тараса Шевченка. І книжку про Куцівку. Зараз працюю над книгою про Ротмістрівку, – розповідає про свої творчі плани Сергій Мошенський.