Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Облрада стурбована тим, що Смілянський інтернат залишається без землі

2019 10 28 internrt

 

До Смілянської міської ради надійшов офіційний лист з обласної ради за підписом першого заступника Валентина Тарасенка.
Мова йде про те, що облрада вкрай стурбована тим, що Смілянському психоневрологічному інтернату не надано у користування земельну ділянку площею 22.6838 га для ведення підсобного сільського господарства.
За словами пана Тарасенка, на директора інтернату чиниться тиск з боку Смілянської місцевої прокуратури «з метою вилучення цієї земельної ділянки».
Отож, наголошує перший заступник голови облради, обласна рада вже спрямувала до Офісу Генеральної прокуратури лист щодо недопущення вилучення землі в підопічних інтернату і з проханням, у разі потреби, забезпечити нагляд у формі процесуального керівництва за додержанням законів під час досудового розслідування, аби не допустити завдання збитків державі та органу місцевого самоврядування.
«Оскільки ведення інтернатом підсобного сільського господарства, при обмеженості фінансових ресурсів обласного бюджету, дає йому змогу забезпечити підопічних осіб , які потребують соціального захисту, харчуванням, відповідно до норм, визначених чинним законодавством та отримувати надходження, що спрямовуються на потреби закладу»,– зазначається у листі обласної ради.
Отож, враховуючи рішення облради від 10 жовтня цього року про внесення змін до видів економічної діяльності територіальної громад, сіл, селищ і міст Черкаської області, обласна рада просить Смілянську міську сприяти в наданні інтернату цієї земельної ділянки для ведення підсобного сільського господарства.

 

2019 10 28 ODA

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Кому нараховуватимуть мінімальне податкове зобов'язання за землю у 2026 році

04 серпня 2026, 17:27

2026 08 03 mpzГоловне управління ДПС у Черкаській області нагадало фізичним особам про особливості нарахування мінімального податкового зобов'язання (МПЗ) за земельні ділянки сільськогосподарського призначення.


Суспільство
81-річну жінку збив автомобіль

04 серпня 2026, 16:32

2026 08 04 zbivУ Черкасах 81-річну жінку збив автомобіль: відкрито кримінальне провадження.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».