Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

В ОДА говорили про заборгованість у Смілянській медчастині №14

2020 01 27 narada

 

Про борги на підприємствах області мова йшла на черговому засіданні тимчасової комісії ОДА з погашення заборгованості із заробітної плати. Зокрема, говорили і про борги у Смілянській медчастині № 14.
Як повідомляють в облдержадміністрації, засідання вів перший заступник очільника області В’ячеслав Швець.
За його словами, торік заборгованість із виплати зарплати зменшилась на 13 млн грн і наразі становить 45,5 млн грн. У структурі боргу на економічно активні підприємства припадає 63,6%, підприємства-банкрути – 32% та на економічно неактивні – 4,4%.
На нараді було заслухано представників підприємств – боржників.
«Проблемним на сьогодні є питання погашення боргів із заробітної плати в Державному закладі «Спеціалізована медико-санітарна частина №14». Оскільки, заклад не належить ні до державного, ні до місцевого бюджетів. Борг по заробітній платі сягає 1,1 млн грн, як не бюджетна заборгованість», – кажуть в ОДА.

 

2020 01 27 narada1


І додають, упродовж трьох років підприємство намагались реанімувати, зокрема, й зі спробами реформувати установу, приміром, у центр реабілітації АТОвців чи центр первинної медико-санітарної допомоги та ін. Однак порозуміння з керівництвом закладу не було. Як наслідок, підприємство перестало існувати, а приміщення руйнується.
За словами В’ячеслава Павловича, керівники мають бути зацікавленими в розвитку свого підприємства, а якщо виникає необхідність – шукати раціональні методи для його відновлення чи реанімації.
Якщо підприємство працює збитково та нарощує борги, то це, зокрема, свідчить про неефективну роботу його керівника або ж бездіяльність. Для того, аби підприємство було прибутковим, потрібно працювати. Якщо ж заслуховували неодноразово, були надані рекомендації, а результат відсутній, то керівник має відповідати за бездіяльність. Мало просто говорити. Потрібні конкретні дії.
За результатами засідання тимчасової комісі, будуть вжиті відповідні заходи.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».