- Деталі
-
Суспільство

На жаль, в області є ще один летальний випадок від коронавірусу. Померла пацієнтка обласної лікарні, жителька Камʼянки, 1942 року народження.
Про це повідомив голова ОДА Роман Боднар.
За його словами, жінка була госпіталізована до обласної лікарні 13 квітня. Мала тяжкі супутні патології, цукровий діабет та серцеву недостатність.
«У родичів, як контактних осіб відбирали зразки для проведення ПЛР-тестування, результат був негативний. Обстеження проведуть повторно», – говорить глова ОДА.
Він каже, що наразу на Черкащині загалом вже 3 летальні випадки інфікованих на COVID-2019: 42-річний паломник, який був громадянином США та 72-річний черкащанин. Обидва пацієнти мали супутні патології.
За добу обласний лабораторний центр провів 230 ПЛР-тестувань, за результатами досліджень 21 - позитивний на COVID-19. В Умані зафіксовано 5 випадків, у Черкасах – 3, по 3 особи захворіли у Городищенському, Черкаському та Камʼянському, ще 2 хворих у Лисянському і по одному у Золотоніському та Смілянському районах.