Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

На боротьбу з COVID у Смілі виділили більше 2 млн грн

 

Під час брифінгу міський голова Сміли розповів, що на боротьбу з пандемією COVID-19 у нашому місті з бюджету було виділено 1 млн 600 грн. І нещодавно виділили ще 500 тисяч гривень на прохання відділу охорони здоров’я на придбання ЗІЗ і дезінфекційних засобів у лікарні.
При цьому було озвучено цифру, що навесні, під час введення обмежень у роботі закладів торгівлі та провадження підприємницької діяльності, міський бюджет недоотримав 7 млн 700 грн.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Олег ЖУРБА

Про першу трансплантацію серця на Черкащині

 

 

Сергій РУДИК

Про те, як «працює» так званий ринок землі

 

 

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

    Останні коментарі
  • Олександр К. Олександр К.
    04.08.2021 22:26
    А чим ця споруда історична? На вигляд - звичайна радянська хата. Побудована поганенько, та й давно. Може ...

    (У центрі Сміли руйнується історична будівля. Фотофакт)

     
  • Михайло Михайло
    04.08.2021 18:43
    В ліхіє 90-ті? людей лякали, що прийдуть німці та американці і скуплять наші заводи та фабрики, а нас ...

    (Сергій РУДИК)

     
  • Михайло Михайло
    04.08.2021 18:38
    Хто щось зрозумів з того що він тут наплів? Перше, яким боком ти і такі як ти до приватної власності ...

    (Сергій РУДИК)

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
На Смілянщині ніхто не захворів на ковід, в області – 27

05 серпня 2021, 14:26

За минулу добу на Смілянщині ніхто не захворів на ковід, в області нових інфікованих 27, а по країні – 1052.


Цікаво
Зарплати в Україні: кому платять найбільше

04 серпня 2021, 18:29

В Україні розмір зарплат у різних сферах відрізняється в кілька разів


Афіша
6-7-8 серпня у Ротмістрівці - авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021"

03 серпня 2021, 14:31

2021 08 03 yaslaУ ці вихідні у селі Ротмістрівка втретє проведуть авіаційний фестиваль "ЯСЛА 2021". Назва фестивалю розшифровується як "Я люблю Саміт Любителів Авіації".