Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Скандал на виконкомі: підприємцям не дають працювати - рішення ухвалили, але не підписали

 

Безлад у нашому місті триває. Вчора на виконкомі проголосували за пом’якшення карантину і дозвіл всім підприємцям працювати в умовах «червоної зони». А сьогодні вже все переграли.
Представникам бізнесу пообіцяли, що сьогодні до 12.00 години їм видадуть на руки готове рішення виконкому, спираючись на яке вони можуть відновити свою роботу. Коли підприємці прийшли по рішення – документу не було. Члени виконкому проголосували, але сам документ не готовий і не підписаний. Це викликало обурення у підприємців. Вони знову прийшли на чергове засідання виконкому і вимагали пояснень: чим займаються працівники, що рішення досі не готове???
Начальник юридичного відділу став пояснювати, що вчорашнє рішення – незаконне. Уряд України ухвалив постанову про введення «червоної зони» у Смілі. Урядом затверджені спеціальні правила життєдіяльності у «червоній зоні». Тому смілянський виконком не може вносити зміни і відміняти постанову уряду України. Про цей конфлікт вже знає голова Черкаської ОДА, він вимагає подати список осіб, які проголосували за незаконне рішення. Начальник юридичного відділу вважає, що зараз, у період небезпеки і загрози життю і здоров’ю смілян, краще потерпіти і пересидіти два тижні, як того вимагає уряд України.
Зчинилась сварка. Підприємці наполягали, що ці два тижні їм треба годувати свої родини, працювати. Сидіти вдома вони не можуть. Чому їхні права ніхто не відстоює? Чому вчора підприємцям пообіцяли видати рішення, а сьогодні все відмінили?
Оскільки на засіданні було кілька кандидатів у мери міста та у депутати міської ради, почалась публічна сварка і звинувачення один одного у піарі і агітації.
Частина присутніх вважає, що краще дотримуватись правил «червоної зони» і пересидіти цей період, а інші вважають, що треба працювати і відстоювати свої права.
Була думка, що нехай підприємці працюють. Якщо комусь не подобається рішення виконкому – нехай подають у суд, доки триватимуть суди – карантин відмінять, а люди весь цей час працюватимуть і не втрачатимуть гроші.
У підсумку підприємці так і залишились ні з чим.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».