Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Смілянка стала переможницею Молодої і Дитячої Коронації слова-2020

 

20 жовтня о 20:00 відбулася онлайн-церемонія нагородження переможців Молодої і Дитячої Коронації міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» за організаційної підтримки Київського університету імені Бориса Грінченка, у партнерстві із Київським Палацом дітей та юнацтва, під патронатом Міністерства освіти та науки України, за підтримки Департаменту культури, Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА.
Переможцем Дитячої Коронації-2020 у номінації «Дорослі для дітей» - Твори для дошкільнят – стала збірка віршів «І у полі, і у лузі» Тетяна Скубенко, жительки м.Сміла. Окрім смілянки у цій же номінації виграли: збірка оповідань – «Пригоди Ольки та Горки» Таміла Тарасенко (Запоріжжя), оповідання – «Руде ластів’ятко» Галина Олійник (Павлоград),
казка «Неймовірні історії моїх шкарпеток» Тетяна Писанко (с. Стебне, Звенигородський район, Черкаська область), п’єса «Чао, какао!» Юлія Куліш (Київ).
Грандіозна мета конкурсу – розширити спектр дитячої літератури, заохотити до письменництва самих дітей та популяризувати читання серед дітей і молоді.
Багато творів для дітей (переможців конкурсу) внесено у шкільну та позашкільну програми Міністерством освіти на науки України.
Кіно, п’єси, анімаційні фільми і книжки мають великий успіх та відомі не тільки в Україні, а й поза її межами. Найгучніші із них: «Іван Сила», «Світлячки», «Ромео і Жасмин», «Камелія», «Комп і компанія».
Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова», історія успіху якого нараховує вже 20 років, є найпрестижнішим українським конкурсом, який у царині романів, кіносценаріїв, п’єс, пісенної лірики та творів для дітей відкрив понад 1000 нових імен.
Головна мета конкурсу – підтримка новітньої української культури, пошук нових імен, видання найкращих романів, стимулювання й підтримка сучасного літературного процесу кіно й театру. І як наслідок, наповнення українського ринку повнокровною конкурентноспроможною літературою, а кіно й театру якісними фільмами і п’єсами.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Збережеться стабільно суха, сонячна та спекотна погода

04 серпня 2026, 06:13

2026 08 04 pogodaСерпень 2026 дебютував у спекотному режимі. Найбільш відчутний гарячий «подих Африки» був на заході України. Найвищу температуру повітря зафіксовано у місті Хуст, що на Закарпатті +37,7°. На Черкащині максимум +32,5° у Каневі, а в ґрунт розжарювався до +57°.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».