Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У міській раді складають програму соціально-економічного розвитку Сміли та збираються співпрацювати з підприємцями

 

У малому залі Будинку рад відбулося засідання робочої групи щодо розробки проекту Програми соціально-економічного розвитку міста на 2021 рік. В роботі взяли участь міський голова Сергій Ананко, секретар міської ради Юрій Студанс, заступник міського голови Богдан Дубовський та керівники структурних підрозділів виконавчого комітету.
Керівниками міста піднімалося питання щодо комунікації управління економічного розвитку з платниками податків. Нині у місті налічується близько 360 підприємств малого і середнього бізнесу та біля 3-х тисяч приватних підприємців.
Міський голова та секретар міської ради неодноразово наголошували, що влада міста має цікавитися та сприяти у вирішенні проблемних питань малого та середнього бізнесу, адже саме вони є вагомою частиною платників податків та тих, хто наповнює міський бюджет.
Сергій Ананко відмітив необхідність вивчення спеціалістами управління стратегії розвитку підприємств, аналізу стану ринку, пошуку заохочень реєстрації підприємців саме у нашому місті, сприяння у швидкому оформленні земельних ділянок, спрощення процедури розгляду поданих документів.
Секретар міської ради Юрій Студанс зазначив, що вже розпочата робота налагодження конструктивного діалогу з керівниками великих підприємств.
Найближчім часом планується проведення зустрічей з керівниками усіх підприємств, розташованих на території міста.
Основним завданням, яке поставили керівники міста перед спеціалістами управлінь та відділів виконавчого комітету є : «Влада має створити сприятливий підприємницький клімат у місті та консолідувати зусиль влади і керівників підприємств для відновлення економічного потенціалу міста».
Також, спеціалісти структурних підрозділів озвучили основні тези за своїми напрямками до Програми соціально-економічного розвитку міста на 2021 рік, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Зіткнулися мотоцикл і автомобіль, є постраждалий

04 серпня 2026, 12:26

2026 08 04 dtpНа Черкащині зіткнулися мотоцикл і автомобіль: постраждалого водія госпіталізували, поліція відкрила кримінальне провадження.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».