Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Смілянські заклади культури подались на конкурс House of Europe і хочуть встановити «Мобільний павільйон»

 

Наші міські заклади культури, а саме: працівники центральної міської бібліотеки і парку культури та відпочинку - подали заявку на конкурс від House of Europe з метою приїзду в наше місто МОБІЛЬНОГО ПАВІЛЬЙОНУ.
Планується розмістити павільйон в парку культури, де всі точно його помітять, адже він займає 180 квадратних метрів з двома амфітеатрами, розрахований майже на 100 відвідувачів.
Мобільний павільйон - сучасна архітектурна споруда, яка активізує публічний простір і створить атмосферу, що сприяєтиме зародженню нових ідей. Протягом двох тижнів у ньому відбуватимуться різноманітні культурні події: воркшопи, кінопокази, концерти, виставки, презентації, семінари, майстер-класи. Вся програма роботи павільйону буде детально спланована і проведена за допомогою спікерів Європи і України, партнерів House of Europe. Павільйон - своєрідний магніт, який притягуватиме смілян до культурних подій, що відбуватимуться в ньому щодня. Конкуренція і "боротьба" за МОБІЛЬНИЙ ПАВІЛЬЙОН шалена, адже переможуть лише три міста України, тому "тримаємо кулачки" і сподіваємось на перемогу!

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
В області горять торфяники на площі 7 гектарів

04 серпня 2026, 14:24

2026 08 04 torfУ селі Мехедівка Золотоніського району триває ліквідація пожежі торф’яного ґрунту. Наразі площа займання становить близько 7 гектарів.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».