Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Призначено нового керівника ДО «Комбінат «Дніпро»

З 25 березня 2021 року Держрезервом України призначено нового керівника ДО «Комбінат «Дніпро» - Андрія Анатолійовича Безкоровайного.

 


Андрій Безкоровайний - громадянин України, досвідчений управлінець, має три повних вищих освіти за напрямками «Міжнародна економіка», «Історія і правознавство» та «Публічне управління і адміністрування», що отримав на базі Національної академії державного управління при Президентові України. Значну частину свого життя працював в юридичній сфері, більше 15 років займає керівні посади в компаніях різного напрямку діяльності. З 2016 по 2018 рік очолював Кременчуцьку районну державну адміністрацію.
Крім того, Безкоровайний Андрій Анатолійович також займається громадською діяльністю. З 2009 та по тепер є Почесним президентом федерації Айкідо і Будо в Полтавській області.
«Довіра, виявлена мені з цим призначенням – це значна відповідальність. З нетерпінням чекаю на початок роботи, спрямованої на розбудову майбутнього нашої організації спільно з керівництвом Держрезерву та чудовою командою фахівців комбінату. У нас є сильні сторони, ми займаємо вигідну логістичну позицію в центрі України, а також маємо неабияку технічну базу, та головне - прагнення працювати на благо нашої держави. Опираючись на цей фундамент, ми спільними зусиллями забезпечимо успішне майбутнє ДО «Комбінат «Дніпро», – відзначив Безкоровайний Андрій Анатолійович на нараді з керівниками структурних підрозділів, - повідомляє адміністрація ДО «Комбінат «Дніпро».
Нагадаємо, що однією з попередніх директорів була ініціативна й активна Наталія Матусевич, яка встигла стати членом виконавчого комітету міста і запропонувати кілька цікавих ідей.

scroll back to top

Коментарі  

земеля
+11 #1 земеля 02.04.2021, 13:44
Керування тричі освіченого комбінат не витримає.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Борислав БЕРЕЗА

Про те, що не про готовність до переговорів треба казати, а бити по Росії

Оксана ГУЦУЛ

Gucul

Про діалог влади з народом

 

 

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
8,8 млрд грн ПДФО сплатили на Черкащині

12 серпня 2026, 16:27

2026 08 12 pdfoУпродовж січня-липня від платників податків Черкащини до бюджетів усіх рівнів надійшло 8,8 млрд грн податку на доходи фізичних осіб.


Суспільство
У найближчі дві доби буде сонячно та сухо

13 серпня 2026, 06:16

2026 08 13 pogodaУ найближчі дві доби Черкащина перебуватиме на східній периферії антициклону «RALF», циркуляція якого підтримуватиме надходження до нашого регіону прохолодного повітря з північних широт.


Цікаво
“Пакунок школяра”: скільки родин уже отримали виплати і як скористатися програмою

12 серпня 2026, 17:42

2026 08 12 pakunУ серпні в Україні почали виплачувати кошти за державною програмою “Пакунок школяра”. Її запровадили, щоб полегшити фінансове навантаження на батьків під час підготовки першокласників до школи.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».