Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Свято останнього дзвоника у Смілі буде 31 травня без шкільних лінійок

 

Оскільки у ЗМІ повідомляють, що черкаські школи продовжили вчитись до 7 червня або до 15 червня у зв’язку з дистанційним навчанням під час локдауну, ми вирішили поцікавитися, коли наші смілянські діти завершать навчання цього року.

Як повідомила заступник міського голови Тетяна Карло, свято останнього дзвоника у школах Сміли будуть проводити 31 травня. Але заклади освіти самі планують, коли їм краще завершити навчання і в якому форматі провести свято. Масових лінійок на всю школу, як це було раніше, вже не буде.
У зв’язку з карантинними умовами у школах можуть окремо розводити класи, щоб запобігти скупченню дітей. Свято проводитимуть із дотриманням усіх санітарних норм, відповідно до епідеміологічної зони, у якій ми будемо знаходитися. Батьків уже не запрошуватимуть.
- Шкільні лінійки вже у минулому. Вони не передбачені форматом Нової Української Школи. Ніякий нудних лінійок! Треба проводити СВЯТО останнього дзвоника, яке символізує закінчення ще одного навчального року, - пояснює Тетяна Карло. – Але цей навчальний рік ще не завершився. По закону він повинен закінчитись не пізніше 1 липня, у дітей ще буде навчальна практика. Кожен заклад освіти вирішуватиме, як її провести, можливо, дистанційно. Ще буде проводитися ЗНО, із 21 травня і далі за графіком: 25 травня, 28 травня, 1 і 4 червня.
ЗНО проводитимуть на базі ліцею «Лідер», школи №1, школи №11 та школи №7.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Рятувальники області отримали 8 нових автомобілів

03 серпня 2026, 16:30

За підтримки ДСНС України та Черкаської обласної військової адміністрації рятувальники області отримали вісім нових автомобілів. Ключі вручили офіцерам-рятувальникам різних територіальних громад області.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».