Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Два нардепи змагалися, хто більше любить Смілу та краще пообіцяє – фрагменти з офіційної частини

 

На святкування Дня міста Сміла приїхало багато гостей. Особливо цінними гостями для нашої громади є два народних депутати України: один обирався від нашого округу (Сергій Рудик), а інший за партійними списками (Олександр Завітневич), але обидва представляють наші інтереси.
Як сказав міський голова Сергій Ананко, Смілі пощастило, що у нас є аж два депутати. Тому що деякі міста не мають жодного.
Вітаючи смілян із святом, Олександр Завітневич пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб Смілі вдалося відремонтувати дороги за державний кошт. 17 вересня почалося будівництво великого автошляху Н-01, на яке планують витратити 270 мільйонів гривень. Ця автомагістраль проходить через Смілу, тож будуть ремонтуватися кілька смілянських доріг. Ремонт буде капітальним, із встановленням бордюрів, освітлення, з тротуарами. Олександр Завітневич був присутній на початку ремонту, на урочистому встановленні таблички про початок «Великого будівництва» автошляху, тож пообіцяв підтримувати Смілу і надалі.
Нардеп Сергій Рудик також виступив і сказав, що дбає про Смілу. Цього року він залучив наше місто у держпрограму із заміни вікон на сучасні склопакети у всіх дитсадках. Тож температура повітря у дитсадках підвищиться на 4-5 градусів, смілянським дітям буде тепліше і комфортніше – це також великий здобуток для міста.

Гарно привітала Смілу із святом голова Черкаської РДА Ваерія Бандурко, вона також передала слова вітань і підтримки від голови Черкаської обласної державної адміністрації Олександра Скічка.
На сцені радо вітали дорогих гостей з міст-побратимів: секретаря міської ради міста Ковель - Багнову Оксану Леонтіївну, мера міста Вадул-луй-Воде (Молдова) - Онофрійчука Юрія Михайловича.
Також виступили голови сусідніх громад – Кам’янки, Тернівської ОТГ, Чигирнської громади. Чигиринці навіть попросилися стати містом-побратимом Сміли. Всі дарували подарунки – вишивки, підкови, символіку.
Теплим і ностальгійним був виступ колишнього голови міста Сміла 1990-1998 років Олександра Котькала. Він теж зробив багато добрих справ для міста, зокрема, заснував телестудію «Тясмин» і газету «Сміла», дбав про свободу слова у місті, про те, щоб громада завжди була поінформована про всі події, які відбуваються у місті. Сподіваємось, що нинішній молодий мер Сергій Ананко перейматиме тільки позитивний досвід від своїх голів-попередників.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
У ДТП загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували

04 серпня 2026, 11:27

2026 08 04 avar1На Уманщині зіткнулися два автомобілі: загинули обидва водії, пасажирку госпіталізували.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».