Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Грейдерують трасу Н-01, тому центром Сміли буде важче проїхати. Фотофакт

17 вересня у Смілі розпочався капітальний ремонт дороги державного значення Н-01.

 

 

На весь ремонт виділять більше 270 мільйонів гривень з державного бюджету. Але його будуть робити шматками. Цього року, доки дозволятиме погода, трасу про грейдерують і покладуть перший шар асфальту. На це передбачили перший транш коштів – більше 40 мільйонів гривень.
Зараз дорожники вже дійшли до перехрестя біля гармати – між вулицями Соборна і Перемоги. Поступово вони доходять до цетру мста і працюватимуть по вул..Незалежності, тож проїзд містом буде ускладнено.

 

 

 


Робочі розповідають, що у планах не тільки ремонт і підняття дороги, а й будівництво тротуарів з обох боків, встановлення бордюрів, освітлення. А ще сказали, що дороги і перехрестя у центрі міста будуть розширяти на 2 метри, тому, очевидно, виріжуть дерева.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Збережеться стабільно суха, сонячна та спекотна погода

04 серпня 2026, 06:13

2026 08 04 pogodaСерпень 2026 дебютував у спекотному режимі. Найбільш відчутний гарячий «подих Африки» був на заході України. Найвищу температуру повітря зафіксовано у місті Хуст, що на Закарпатті +37,7°. На Черкащині максимум +32,5° у Каневі, а в ґрунт розжарювався до +57°.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».