Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

18 травня 2022, 18:35

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Міському голові Сміли збільшать премію із 150% до 250% посадового окладу

Ще тільки на початку грудня ми писали, що депутатам пропонують проголосувати за щомісячну премію голові міста у розмірі 150% посадового окладу у межах фонду преміювання та економії фонду оплати праці.
А ось вже зараз на офіційному сайті міської ради з’явилося уточнене рішення, про те, що міському голові пропонується встановити щомісячну премію на 2022 рік у розмірі 250% посадового окладу. Організацію виконання рішення покласти на відділ бухгалтерського обліку та звітності.
Нагадаємо, що минулого року депутати голосували за премію міському голові у розмірі 150%.

scroll back to top

Коментарі  

Мешканець міста
+3 #4 Мешканець міста 17.01.2022, 13:46
Мали б совість, за що давати такі премії? Що за останній рік змінилося в місті? Погляньте на дороги по районах в місті, високі тарифи, ціни? Мешканець міста хіба отримує такі премії? Премії надаються за хорошу й якісну професійну діяльність, а не за те, що він розкрадає місцевий БЮДЖЕТ, який виділений на розвиток міста! СОРОМ І ГАНЬБА меру міста!!!
Цитата
Олександр К.
+7 #3 Олександр К. 26.12.2021, 21:43
Взагалі то всі розуміють слово "премія" як винагороду за сумлінну працю. Хотілося б знати, які саме успіхи?
Цитата
Максим Сорочан
+7 #2 Максим Сорочан 26.12.2021, 17:35
Кінець епохи бідності :)
Цитата
nadija
+17 #1 nadija 25.12.2021, 21:51
А Вам не соромно отримувати таку премію на фоні бідності населення вашого міста?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Тетяна ЧОРНОВОЛ

Про бензин і тих, у кого військові викликають лють своїми «правами»

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вивезення на окуповані території важкопоранених бійців «Азову»

 

 

Карл ВОЛОХ

Про те, чому справжні радянські ветерани Другої світової про війну мовчали

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
Протягом минулого року у Смілі профінансували 47 бюджетних програм

18 травня 2022, 17:33

2022 05 18 zvit1На крайньому засіданні виконавчого комітету було розглянуте питання про економічний та соціальний розвиток Сміли за підсумками 2021 року.


Суспільство
У нашому краї зберігаються умови для формування доброго врожаю зерна

19 травня 2022, 17:33

2022 05 18 poleЦьогорічна весна підтримує прохолодний статус та відзначається значним дефіцитом опадів.


Цікаво
Україна- це наша земля

18 травня 2022, 18:35

2022 05 18 nashaУ нашій боротьбі проти російських загарбників українців підтримає весь світ.


Афіша
У смілянському музеї відкрили оригінальну виставку до Дня вишиванки

18 травня 2022, 12:20

2022 05 18 Maryna Fily CMYKУ Смілянському краєзнавчому музеї до Дня вишиванки, який в цьому році відзначають 19 травня, відкрито персональну виставку вишитих робіт майстра народної творчості України, нашої землячки - Марини Філь.