Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Талановита смілянська дівчинка-сирота увійшла в п’ятірку обдарованих дітей, які отримують обласну стипендію

19 січня голова Черкаської обласної ради Анатолій Підгорний привітав п'ятьох обдарованих дітей Черкащини, які упродовж цього року щомісячно отримуватимуть стипендію голови обласної ради в розмірі двох прожиткових мінімумів (5 тисяч 236 грн).

 


Очільник ради зустрів дітей, їхніх батьків та тренерів у своєму кабінеті, там вручив дипломи й подарунки стипендіатам. Під час спілкування обдаровані черкащани розповіли про свої здобутки і плани на майбутнє, а їхні батьки та вчителі поділилися думками, як же виховувати переможців.
До п’ятірки найобдарованіших дітей області потрапила смілянка - наполеглива, цілеспрямована і талановита дівчинка Каріна Ткачук.

 


- У мене все почалося зі співів і танців у шостому класі. Тоді мама відправила мене у відповідні гуртки, а через два роки я пішла в художню школу і відкрила в собі новий талант до малювання, - пригадує Карина Ткачук, дитина-сирота, учениця Смілянської спеціалізованої дитячої школи-інтернату ЧОР.

Дівчина багаторазово перемагала на міжнародних та всеукраїнських фестивалях і змаганнях з естрадного вокалу, декоративної творчості та образотворчого мистецтва.
Каріну також привітали із визнанням на рівні області у Смілянському Центрі соціальних служб. « Окрема вдячність прийомній мамі Наталії Василівні Стригун за виховання, підтримку, розвиток талантів Каріни! Це приклад того, як прийомні сім’ї змінюють життя дітей своєю любов’ю підтримкою, вірою у них!» - йдеться у привітанні від Центру.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Рюкзаки з турботою: діти родин Захисників отримали подарунки від благодійників

04 серпня 2026, 15:30

2026 08 04 rukzДіти з родин безвісти зниклих та загиблих Захисників і Захисниць України отримали рюкзаки з корисним наповненням від Церкви «Блага Вість».


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».