- Деталі
-
Суспільство
Сьогодні о 18 годині з Південного вокзалу залізничної станції імені Тараса Шевченка йтиме поїзд до Львова.
Вчора таке рішення прийняли на спільній нараді міського голови Сміли Сергія Ананка та керівництва Шевченківською дільницею залізничних перевезень.
«Ми спільно готуємо до відправки ще однин евакуаційний потяг на 1000 місць зі станції імені Тараса Шевченка до Львова, проїзд безкоштовний. Відправлення 7 березня о 18.00 з південного вокзалу», – зазначає міський голова Сміли.
Також він звертається до дорослих чоловіків і закликає їх «мати совість та гідність, не тікати від війни, а надати місця для виїзду жінкам, дітям та людям похилого віку».
За словами пана Сергія, охорону та посадку буде контролювати "Територіальна оборона Сміли і поліція.
«При порушенні правил посадки та правопорядку будуть прийматися жорсткі міри до порушників», – каже Сергій Ананко і обіцяє щоденно ввечері повідомляти про наступні відправлення евакуаційних поїздів.