- Деталі
-
Суспільство
«Золото» чемпіонату Європи серед спортсменів віком до 22 років, що проходив у Хорватії, виборола боксера з Черкащини Кароліна Махно.
Як повідомляють в обласній військовій адміністрації, голова ОВА Ігор Табурець зустрівся зі спортсменкою та її тренером Андрієм Мальованим і вручив Кароліні Махно відзнаку «Гордість Черкащини».

За його словами, перемоги важливі на всіх фронтах, адже зміцнюють наш бойовий дух.
«Наша боксерка захистила спортивну честь країни, здобувши золото, – відзначив Ігор Табурець. – Завдяки їй гімн України днями лунав на європейській спортивній арені. До речі, брат Кароліни зараз боронить Україну разом із іншими захисниками.
Сама ж дівчина відзначає, що перемога у цей час набула ще більшого значення для неї та усього українського народу».
«Це була боротьба не просто за якусь медаль, а за всю нашу країну, – зазначила Кароліна. – Я розуміла, що мій особистий тріумф стане ще одним стимулом для нашої спільної перемоги».
Нагадаємо, участь у турнірі брали 216 чоловіків та 103 жінки. Кароліна Махно за золоту медаль зійшлась проти Карабін Ейбхе з Ірландії у ваговій категорії 75 кілограмів.