Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

08 серпня 2022, 08:30

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Староста села вирізав у посадці дерев на 1 мільйон гривень

Смілянська окружна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт щодо старости одного із сіл Кам’янської об’єднаної територіальної громади за фактом незаконної порубки дерев у захисних лісових насадженнях.
Про це розповідають в обласній прокуратурі.
«Торік староста села, у вересні-жовтні, залучившись підтримкою двох осіб і без ордера на порубку на території захисного лісонасадження зрізав 315 дерев – ясен, дуб, берест», – розповідають в прокуратурі області.
І додають, такими діями староста завдав державі шкоди в розмірі понад 1 млн грн.
«А спиляну деревину було реалізовано за кошти місцевим жителям»– підсумовують в обласній прокуратурі.

scroll back to top

Коментарі  

Qwerty
+3 #2 Qwerty 18.06.2022, 14:43
Там виходить близько 3 тис грн за одне дерево. Хіба це багато? Копійки! Можна й в три рази більше рахувати! А то багато розумних розвелося, як своє виростити, так зась, а як ліс рубати, то з радістю!
Цитата
Александр
+1 #1 Александр 13.06.2022, 14:07
конкретно за цей випадок, то да, інколи старости села задирають дуже високо носа, із-за посади і частіше всього безкарності...
Але:
...І додають, такими діями староста завдав державі шкоди в розмірі понад 1 млн грн....
ось такі висновки як підраховуються? скільки держава витратила щоб посадити ті лісонасадження? де ця інформація?

візьмемо до прикладу знищення хати чи даху від природних явищ, як би держава повинна допомогти в відбудові, а що вони платять/роблять? а нічого! інколи заткнуть рота 3-5тисячами гривень і на цьому крапка. людина все життя працювала щоб облаштувати своє помешкання, то це нічого не варте. а ті дерева самі виросли, і звідкись взявся аж 1 мільйон збитків?

я не підтримую старосту села, за такі справи треба в тюрьму сажати. але факт залишається фактом, коли збитки громадянам треба компенсувати то це копійки, аби закрити рота, а як державі, то відразу цифра з мінімум 5-а нулями!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марія ДАНИЛЮК- ЄРМОЛАЄВА

Про тих чоловіків, які втекли з країни і про тих Героїв, які нас захищають

Богдан БУТКЕВИЧ

Про те, що ми маємо створити відділ з пошуку рашистських злочинців

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про вбивство українських військовополонених

 

 

Банер Сміла ЮА

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
До бюджетів область сплатила 10,2 млрд гривень податків

08 серпня 2022, 13:27

2022 08 08 podatkiПлатники нашої області з початку року до бюджетів усіх рівнів сплатили 10,2 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 1,5 млрд грн, або на 16,8 відс. більше податків, зборів та платежів.


Суспільство
Обрали найталановитіших дітей Сміли, які отримуватимуть стипендію до кінця цього року

08 серпня 2022, 16:29

Управління освіти міста Сміла подало на затвердження виконкому списки на призначення стипендії творчо обдарованим дітям і молоді нашого міста.


Цікаво
Українці переможуть Російську імперію, і колонізовані народи звільняться, - вдова Дудаєва

08 серпня 2022, 17:56

2022 08 08 sonceНа запитання, що трапилося з російським суспільством, що воно здебільшого підтримує агресію диктатора Володимира Путіна, Алла Дудаєва - вдова Джохара Дудаєва, першого лідера Чеченської Республіки Ічкерія, сказала, що "багаторічна політика Кремля привчила росіян до випивки", "олігархи пограбували цей питущий народ", а "війни розбестили суспільство".


Афіша
6 серпня у смілянських бібліотеках розпочинається курс вивчення української мови «ЄДИНІ»

05 серпня 2022, 10:30

2022 08 05 ediniЦієї суботи, 6 серпня, об 11.00, у Смілі стартує проєкт із вивчення української мови під назвою «Єдині».