Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Смілі хочуть збільшити ціну за проїзд до 10 грн

 

 

На розгляд чергового засідання виконкому винесли рішення про збільшення вартості проїзду у громадському транспорті Сміли з 7 до 10 грн.
Проте поки що це рішення відклали на наступний раз. Тому що ніхто із смілянських перевізників не прийшов на засідання виконкому.
Оскільки ціни на паливно-мастильні матеріали постійно ростуть, вартість проїзду в автобусах, очевидно, збільшать. Але перевізників хочуть попросити покращити обслуговування пасажирів і умови перевезення людей.

scroll back to top

Коментарі  

Обурений читач
+4 #3 Обурений читач 18.06.2022, 14:33
А то нічого що в автобусах висять оголошення "З дев'ятого травня вартість проїзду становить 10 гривень"??? Що ви там підвищувати зібралися???
Цитата
Ден
+4 #2 Ден 16.06.2022, 13:03
Тобто до цього ми платили по 10 грн. в маршрутках незаконно, а тепер будемо легально? І кому йшли 3 грн. всі ці тижні?
Цитата
Полиграф
+9 #1 Полиграф 15.06.2022, 23:10
Ви що знущаєтесь? Проїзд по 10 уже не перший в маршрутках!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про наших героїв у тилу, хто відновлює електрику, подає тепло і воду

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
ЄС визнав росію державою-спонсором тероризму

24 листопада 2022, 12:28

2022 11 24 esЄвропейський Парламент визнав росію державою-спонсором тероризму


Суспільство
Із 17 листопада через Смілу курсує потяг на Харків

28 листопада 2022, 16:30

2022 11 28 uzІз 17 листопада через станцію імені Т.Г.Шевченка курсує потяг на Харків через місто Дніпро.


Цікаво
«Та машина дров, за яку я заплатила, ніколи до мене не приїде»

28 листопада 2022, 17:41

2022 11 28 drovaВиписка з ЄРДР. Тепер вона в мене нарешті є — добута потом, кров'ю і боями.
Страшенно не хотіла писати цього посту, але мушу. Заплющую очі, стискаю зуби і — вперед, помчали.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.