Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

Ukraine1

 

Стрічка новин

29 листопада 2022, 08:28

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Запропоновано варіанти нових автобусних зупинок для Сміли

 

В місті вирішили змінити зовнішній вигляд автобусних зупинок. Тож на засідання виконкому готується рішення про затвердження архітектурних типів зупинкових комплексів громадського транспорту на території м. Сміла.
Для покращення естетичного вигляду, благоустрою та транспортного обслуговування мешканців міста, а також для приведення існуючих малих архітектурних форм до сучасних вимог і єдиного зразка, виконавчий комітет міської ради розглядатиме архітектурні типи зупинкових комплексів громадського транспорту.
При цьому зазначається, що зупинкові комплексів не повинні перевищувати значення для кожного із затверджених архітектурних типів.
Ось такі сучасні автобусні зупинки колись можуть бути у нашому місті:

 

2022 09 12 zupinki1

scroll back to top

Коментарі  

Катерина
-1 #2 Катерина 17.09.2022, 15:06
А я ЗА нові зупинки! Війна ще 20 років може бути, то що, не жити весь цей час? Місто повинно ставати кращим, розвиватися! За будь-яких умов!
І якби ще тротуари гарні зробити то взагалі добре було б.
Цитата
Александр
+6 #1 Александр 15.09.2022, 12:00
Может нужно сначала с войной покончить? какие остановки? что за ******* ету идею придумал? сколько народа бежит от войны в поисках жилья, а они надумали остановки строить. может надо ети деньги на войну пустить? или карманные деньги кончились, и нужно отмыть пару лямов в карман?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Олександр Вівчарик

Про перейменування вулиць в Смілі

 

 

Ганна МАЛЯР

Про те, як залишатися на звʼязку в критичній ситуації

 

 

Ірина ГЕРАЩЕНКО

Про наших героїв у тилу, хто відновлює електрику, подає тепло і воду

 

 

 

 
 
Політика
Відбулась сесія міської ради, на якій депутати проголосували за 52 питання порядку денного

20 квітня 2022, 17:25

20 квітня у малому залі Будинку рад відбулась 41-ша сесія Смілянської міської ради. На порядок денний винесли 52 питання, які перед цим були опрацьовані на постійних депутатських комісіях.


Економіка
ЄС визнав росію державою-спонсором тероризму

24 листопада 2022, 12:28

2022 11 24 esЄвропейський Парламент визнав росію державою-спонсором тероризму


Суспільство
За день у річку заселили біля 2,5 тонни риби

29 листопада 2022, 13:24

2022 11 29 ribiВ області тривають роботи по зарибленню водойм.


Цікаво
«Та машина дров, за яку я заплатила, ніколи до мене не приїде»

28 листопада 2022, 17:41

2022 11 28 drovaВиписка з ЄРДР. Тепер вона в мене нарешті є — добута потом, кров'ю і боями.
Страшенно не хотіла писати цього посту, але мушу. Заплющую очі, стискаю зуби і — вперед, помчали.


Афіша
19 листопада у бібліотеці вчитимуть розпису еко-сумок

17 листопада 2022, 12:26

2022 11 17 sumkaУ суботу, 19 листопада, о 14.00 у міській центральній бібліотеці ім.Олени Журливої відбудеться лекція з екології та мaйстер-клас з розпису еко-сумок.