Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Очільник міста озвучив свою зарплату

 За січень цього року секретар міської ради Віктор Федоренко, який наразі виконує обов’язки міського голови, отримав на руки 12457 гривень – з усіма належними доплатами.

 

2017 02 28 зарп1


Про це керманич Сміли заявив на вчорашній зустрічі з депутатами міськради.
За його словами, деякі директори шкіл отримують більшу зарплату.
Утім, депутат Петро Абажей вважає, що і це занадто висока зарплата, адже багато смілян працюють за півтори-дві тисячі гривень.

Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Вікторія
0 #5 Вікторія 01.03.2017, 09:01
Оце да. Трохи не помітив як в карман капнуло лишніх три тисячі. Та хіба ж то гроші при його статках? Три туди три сюди...
Навіщо ви пане Федоренко заколотили все це зі своєю зарплатнею, якщо для вас три тисячі не гроші???
А в лютому ще й премію на всі відпрацьовані дні отримаєте. Це плюс не менше 3 тис. Теж випадково не помітите?
Цитата
Василь
0 #4 Василь 28.02.2017, 22:48
І тут дурить!!! Він точно всих за дурнів тримає!!!
Премія нарахована тільки за ті дні, коли він був на роботі.
А так, як він був у відпусці, то і вийшла така "мізерна" сума.
Хай покаже за лютий скільки йому нарахують.
Якщо людина - брехло, як їй можна владу довіряти???
Цитата
Ірина
+1 #3 Ірина 28.02.2017, 20:52
Ужас, настолько недалекий человек, что даже в расчетном листе не видит свою заработную плату. Ведь 12475 состоит из налогов и аванса 8500. На руки 6848,79. так что дорогой в.о.мера получил 8500+6848,79=15348,75 гривен. А это больше почти на 3000 гривен. Не заметил?
Цитата
Володимир
0 #2 Володимир 28.02.2017, 20:45
І чомусь про аванс у сумі 8500,00 забув. Хіба з такою пам'яттю можна працювати на керівній посаді?
Цитата
Володимир
0 #1 Володимир 28.02.2017, 20:40
Зарплата 2253,50 плюс премія 11266,50 начислені за чотирнадцять робочих днів, а не за двадцять, як казав прилюдно тимчасово виконуючий обов'язки. У очі брехав людям!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Олена МОНОВА

 Про те, як навчити дитину поводитися, коли існує терористична загроза 

Олександр СКІЧКО

 

Про туристичні магніти Черкащини

 

Віталій ТАРАН

 

Про зміни в організації доставки пенсії

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Середня зарплата в області – понад 10 тисяч гривень

11 травня 2021, 16:25

У січні-березні 2021 року розмір середньої номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій (із кількістю працівників понад 10 осіб і більше) становив 10848 грн.


Суспільство
Швидкісний дизель на Черкаси замінять рейковим автобусом за 27 грн за проїзд

12 травня 2021, 17:30

2021 05 12 avt

Раніше курсував дорогий та незручний за графіком швидкісний дизель «Черкаси-ст. ім. Т. Шевченка». Нині на його базі буде ходити рейковий автобус, який спинятиметься там, де не спинявся швидкісний дизель, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради.


Цікаво
Обласним центром бігають косулі

12 травня 2021, 18:33

2021 05 12 koss

У Черкасах водій легкового автомобіля трохи не наїхав на косулю.


Афіша
З 10 по 25 травня триває голосування за два найкращі проєкти з Громадського бюджету

11 травня 2021, 10:32

2021 05 05 golos

як ми вже повідомляли раніше, з 10 по 25 травня проходять вибори двох найкращих проєктів, які будуть втілені за кошти з Громадського бюджету міста.