Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Громади прощалися з земляками-Героями, які віддали життя за Україну

 

 

У нашому районі громади провели останнім шляхом земляків-захисників, які боронили Україну від ворога і загинули.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, у Черкасах попрощалися із загиблим на війні українським воїном, старшим сержантом Станіславом Огурним. Йому було 49 років. Родом із Луганщини. Загинув 13 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
«У Чигиринській громаді провели останнім шляхом молодшого сержанта Олександра Мартинюка, 1994 року народження. Він загинув 13 квітня 2023 року, отримавши тяжкі поранення під час запеклого бою з противником у Донецькій області. Помер у лікарні. Поховали військового в рідному селі Рацеве», – розповідає пані Валерія.
Також, каже вона, прощалися з Героєм-земляком і жителі Білозірської громади. Вони провели в останню путь водія -санітара медичного пункту батальйону морської піхоти Олександра Триуса, 1987 року народження.
«Олександр був учасником АТО. З початком повномасштабного вторгнення пішов захищати Батьківщину. Загинув 16 квітня 2023 роук у дорожньо-транспортній пригоді», – говорить Валерія Бандурко.
Також, веде вона далі, Будищенська громада провела останнім шляхом старшого кулеметника стрілецького батальйону, солдата Богдана Зубаченка, 2001 року народження. Він загинув 17 квітня 2023 року під час виконання бойового завдання у Луганській області. Похований у селі Свидівок.
«Дуже співчуваємо рідним та близьким наших Героїв. Світла їм памʼять. Пам’ятаймо, якою ціною Україна виборює волю», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».