Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У ДТП постраждав 70-річний водій скутера

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди травми отримав 70-річний водій скутера. Постраждалого госпіталізували до лікарні.
Як повідомляють в обласній поліції, ДТП сталася вранці біля села Доброводи Уманського району. 55-річний водій Jeep допустив зіткнення з електроскутером, що рухався у попутному напрямку. Постраждав 70-річний керманич скутера, його госпіталізували до реанімаційного відділення.

 


«За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили тяжке тілесне ушкодження слідчі відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 286 КК України», – розповідають у поліції.
Наразі правоохоронці встановлюють повні обставини автопригоди.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Комітет ВРУ підтримав законопроєкт, який посилює підтримку дітей та осіб з інвалідністю з дитинства

30 липня 2026, 16:26

2026 07 30 invalКомітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів рекомендував парламенту розглянути у повторному другому читанні доопрацьований законопроєкт №14191.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».