Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Громади провели останнім шляхом Героїв, які загинули на війні

 

 

Громади нашого району провели останнім шляхом Героїв, які загинули за незалежність рідної землі на війні з російськими окупантами.
Про це повідомляє голова Черкаської районної військової адміністрації Валерія Бандурко.
За її словами, у Смілянський громаді назавжди попрощалися з воїнами - Дмитром Прищеповим, Олександром Поліщуком та Олександром Решетняком.
Дмитро Прищепов - молодший сержант захищав нашу країну на Покровському напрямку на посаді старшого оператора розвідувального відділення розвідувального взводу розвідувальної роти військової частини ЗСУ. Герой загинув під час виконання бойового завдання внаслідок ракетного обстрілу та скидів з дрона на Донеччині. Йому був 31 рік.
Олександр Поліщук за власним бажанням, приєднався до лав Збройних Сил України. Проходив службу на посаді командира евакуаційного відділення ремонтного взводу військової частини Збройних Сил України. На жаль, 22 травня 2024 року серце Олександра Поліщука зупинилось назавжди. Лікарі до останнього боролись за його життя, але доля розпорядилась інакше.
38-річний Олександр Решетняк вважався зниклим безвісти з 19 жовтня 2022 року. Але, на жаль, надійшла страшна звістка: тіло ідентифікували. Смілянин, вірний присязі, мужньо виконавши свій військовий обов’язок, загинув під час ведення бойових дій у Херсонській області. Геройпроходив військову службу механіком-водієм танкового взводу танкової роти танкового батальйону військової частини ЗСУ.
«У Черкаській громаді назавжди попрощалися з 22-річним воїном Артемом Бодягою, який проходив військову службу за контрактом. Служив на посаді інспектора прикордонної служби 3 категорії, був помічником гранатометника третього відділення інспекторів прикордонної служби. Вірний військовій присязі, Артем помер від чисельних поранень, отриманих на Луганщині», - говорить пані Валерія.
Вона каже, що горе і в Чигиринській громаді, там назавжди попрощалися з 25-річним воїном Максимом Царуком, який проходив військову службу на посаді старшого стрільця-оператора механізованого батальйону, мав військове звання старший солдат. На жаль, 28 квітня 2024 року, захищаючи волю і незалежність України, через ворожий обстріл воїн загинув на Донеччині.
У Корсунь - Шевченківській громаді, веде далі Валерія Бандурко, попрощалися з 39-річним воїном Юрієм Василенком. Юрій пішов у військкомат та став на захист нашої країни, кожного з нас. Старший солдат військову службу проходив на посаді водія військової частини Збройних Сил України. На жаль, 16 травня 2024 року під час артилерійського обстрілу, завданого російськими окупантами він загинув на Донеччині.
«Памʼятатимемо цих воїнів, справжніх українців, які назавжди залишили слід у житті кожного, з ким були знайомі. Щирі співчуття рідним, друзям та бойовим побратимам.
Вічна пам'ять Воїнам України!», – підсумовує голова РВА Валерія Бандурко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
ДНК-експертиза підтвердила загибель захисника Юрія Щербаня

29 липня 2026, 16:32

2026 07 29 yuriyСмілянська громада знову отримала трагічну звістку. Підтвердилася загибель військовослужбовця Юрія Вікторовича Щербаня, 1984 року народження.


Цікаво
Студентка хвалилася, як їй бабця розповідала, що в СРСР хліб коштував 20 копійок і медицина була безкоштовна

29 липня 2026, 17:25

2026 07 29 sovokЦе старе радянське фото має кілька версій. Але про нього трохи пізніше. А почнемо здалеку.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».