- Деталі
-
Суспільство

У серпні найбільший попит на купівлю квартир зафіксовано в Чернівецькій, Волинській, Житомирській, Львівській та Черкаській областях. А найбільший попит на купівлю будинків – у Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях.
Дещо нижчий, але також чималий попит спостерігався в Закарпатський та Івано-Франківській областях – близько 8 відгуків на одне оголошення. Що стосується Київської області, то там відрив між пропозицією і попитом незначний – 1:3.
Варто зазначити, що за дослідженням DIM.RIA, квартири в Чернівецькій та Черкаській областях також вирізняються значним попитом. Щоправда, окрім них, до п'ятірки ввійшли Вінниччина, Тернопільщина та Кіровоградщина.
Найбільше відгуків на одне оголошення зафіксовано в Черкаській, Кіровоградській та Полтавській областях.
У Черкаській області – співвідношення 1:12 оголошення. На другому місці – Кіровоградська область, де на одне оголошення припадає 10 відгуків. У Полтавській області – співвідношення 1:9.
Лідером у першому півріччі стала Одеська область, де забудовники здали 6 570 квартир. Також суттєво зросла кількість нового житла в Черкаській області – приріст 51,6%. На третьому місці опинилася Миколаївщина, де темпи будівництва стали швидшими на 35,8%.
Щоправда, за кількістю нового житла лідером залишається Київська область. На другому місці – безпосередньо столиця, а на третьому – Львівщина.