Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Пам’ятний знак героям перенесуть до скверу?

Міська влада планує перенести пам'ятний знак Героям Небесної Сотні та воїнам АТО до скверу Слави. Про це йшла мова на сьогоднішньому засіданні міськвиконкому.

 

2017 08 10 пам


Однак ця ідея наштовхнулася на спротив багатьох смілян. Зокрема, член міськвиконкому та волонтер Віктор Овчаренко наголосив, що містян стривожила ця звістка.
Утім, керманич Сміли Віктор Федоренко вважає, що не потрібно перетворювати центральну площу на цвинтар, а розмістити пам’ятник знак Героям Небесної Сотні в сквері Слави. Там буде єдиний комплекс пам’ятних знаків героям-смілянам.
Та з цим рішенням очільників міста категорично не згодні чимало громадських активістів. Так, представник ГО «Територія гідності» Станіслав Голубець жорстко висловив свою позицію та точку зору своїх соратників.
– Якщо знесете пам’ятник Героям Небесної Сотні, то зариємо вас всіх там поряд! Не грайтеся з вогнем…

 

2017 08 10 пам1


Утім, ця погроза не злякала Віктора Федоренка.
– Я більше нього на Майдані був. І нехай не погрожує!
Наразі триває громадське обговорення такого перенесення. Чи відбудеться воно – вирішуватиме громада Сміли.


Вадим НІКІТІН

scroll back to top

Коментарі  

Павло
+2 #3 Павло 13.08.2017, 14:38
Потрібно пам"ятати не тільки героїв сьогодення (Герої Небесної Сотні; Герої АТО). Потрібно пам"ятати загиблих героїв часів Великої Віітчизняної Війни (Другої Світової Війни). Могили та пам"ятники цим ГЕРОЯМ стоять захаращені та не прибрані. А партизанські могили, які знаходяться в лісах прибирають лмше вдячні нащадки та патріоти. Без минулого немає майбутнього.
Цитата
Олександр К.
+4 #2 Олександр К. 11.08.2017, 23:14
Коли ставили цей знак, основна ідея була - нагадувати владі про тих, хто загинув. А вони хочуть заховати і забути. А хто там був на майдані - не так уже й суттєво. По сьогоднішніх справах судимо.
Цитата
МИКОЛА
+6 #1 МИКОЛА 11.08.2017, 08:58
Яке красиве місто у нас стало??? Дороги хоч яйце покоти ні однієї ямки, а тротуари наче після військової бомбандировки, мусор містом валяється, дахи в школах течуть і т.і А тут нам збрело на думку перенести святе: ПАМ`ЯТНИК НЕБЕСНІй СОТНІ І ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ АТО. І це виступає та людина яка постійно розповідає що теж був на майдані, тільки у мене запитання, на якому ви були майдані їх було два ???
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».