Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Сміла витримала бій: свої котельні відстояли лікарі, жителі РПЗ і Богдана

Представники від Оператора ГРМ-ПАТ «Черкасигаз» сьогодні увесь день працюють у Смілі. Вони спробували відключити газ у котельні №7 у районі Богдана, побували на транспортній прохідній Радіоприладного заводу, де знаходиться котельня, яка опалює мікрорайон РПЗ. Не пустили черкасигазівців у котельню школи №13, у міську лікарню, у дитячий садок №11, школа №3-колегіум, школу №6.

 

2017 12 08 смил

 

2017 12 08 смил1

 

2017 12 08 смил2

 


Громади поки що відстояли свої котельні. Неофіційно працівники Черкасигаз говорять, що коли не дали їм відключити газ нормально, вони при потребі зроблять це іншим методом – через відключення всього міста. А це може мати негативні наслідки, блокування системи, витік газу, неполадки в роботі котелень.
Новообраний секретар міської ради вже їздив в облгаз на переговори, збирається знову їхати у Київ. Поки що порозуміння між владою міста і очільниками Черкасигазу немає. Останні не хочуть йти на поступки, підставляючи 70-тисячне місто під удар.
У наш час у Смілі відбувається якесь неподобство, скандал на всю державу. Куди дивиться влада країни, Президент, Прем’єр-міністр, Уряд??? Невже школярі та бабусі з ОСББ мусять чергувати біля котелень і слідкувати, щоб їх не відключили? Позорище! Жителі Сміли обурені. Такі обставини просто таки змушують людей вийти на вулиці і перекрити дороги і залізничні шляхи.

scroll back to top

Коментарі  

євген
+3 #4 євген 10.12.2017, 15:55
наскільки я памьятаю то ми ж в європу йдемо... ану покажіть на милість де таким методом в європі чинять ??? та подивіться на наслідки таких дій. наскільки я памьятаю то там за такі дії одразу приїздить спецназ і тоді ховайся хто може.... так чинять в європі... а от в Україні можливо блокувати законні дії працівників підприємств та бути при цьому безкараним.... європа по Українські....я особисто сам не розділяю такої політики облгазу але ж їх вимоги, якщо розібратись законні та правильні..... людям потрібно йти в міську владу. викидати в мусорні баки таких депутатів як Хоменко та його прихвостні.
Цитата
Олександр К.
+1 #3 Олександр К. 09.12.2017, 22:53
Це нормально? Блокування карається, а крадіжка (особливо велика), погроза відімкнути газ всьому місту - ні.
З якого дерева ви впали, панове з Міністерства Виноградарства і Садівництва?
Цитата
F4F
+10 #2 F4F 08.12.2017, 23:57
Цитую МВС:
Нагадуємо, що блокування транспортних комунікацій, доріг, шляхів сполучення, відповідно до ст. 279 КК України, тягне за собою кримінальну відповідальність та карається штрафом до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.


Вы лучше преступников посадите, которые привели к такому состоянию, а не запугиваете людей! Позор вам!!!
Цитата
МВС
-19 #1 МВС 08.12.2017, 17:05
Нагадуємо, що блокування транспортних комунікацій, доріг, шляхів сполучення, відповідно до ст. 279 КК України, тягне за собою кримінальну відповідальність та карається штрафом до п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років.
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».