Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

Святий Миколай приніс подарунки від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» у Малосмілянську школу

2017 12 19 мала

 

У День Святого Миколая у Малосмілянській школі влаштували веселе і гарне свято. Учні підготували для Доброго покровителя дітей різні сценки, вірші, молитви й пісні.

Святий Миколай не міг залишитись байдужим до таких вихованих і талановитих дітей, тож учні Малосмілянської школи отримали солодкі подарунки.

 

2017 12 19 мала2

 

А спонсорами цих смачних солодощів стали ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та підприємець Віталій Лисенко, які завчасно подбали про пакунки з цукерками.

Також на шкільному концерті побували сільський голова Іван Пономаренко та місцевий підприємець Олексій Зозуля, вони теж пригостили учнів цукерками і фруктами.

Дітям таке солодке свято дуже сподобалось, у відповідь вони подарували своїм спонсорам паперових янголяток, яких старанно виготовили на уроках праці.

 

2017 12 19 мала1

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Збережеться стабільно суха, сонячна та спекотна погода

04 серпня 2026, 06:13

2026 08 04 pogodaСерпень 2026 дебютував у спекотному режимі. Найбільш відчутний гарячий «подих Африки» був на заході України. Найвищу температуру повітря зафіксовано у місті Хуст, що на Закарпатті +37,7°. На Черкащині максимум +32,5° у Каневі, а в ґрунт розжарювався до +57°.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».