Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

КП «Смілакомунтеплоленерго» не дають ІС-коди і перешкоджають в роботі

Про абсурдну ситуацію, яка склалась навколо комунального підприємства «Смілакомунтеплоленерго» розповів на нараді з питань ЖКГ секретар міської ради Костянтин Синьогуб.


Понад два місяці керівництво ПАТ «Черкасигаз» водить нас за носа, придирається, не дає дозволів на отримання ІС-кодів для КП «Смілакомунтеплоленерго», - говорить Костянтин Синьогуб. – Коли особисто сам голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко конкретно спитав, що треба для того, щоб наше комунальне підприємство отримало ті ІС-коди, заступник директора ПАТ «Черкасигаз» назвав перелік документів. Директор КП «Смілакомунтеплоленерго» Володимир Прус відповів, що всі ці документи вже 1,5 місяця лежать у офісі «Черкасигазу». Тоді нам відповіли, що ще не вистачає паперів з новими назвами вулиць у Смілі згідно із Законом України про декомунізацію! Газівники вже не знають, до чого придратися!

 

2018 02 01 жкг


На думку очільника Сміли, кожен день у ПАТ «Черкасигаз» вигадують нові умови, щоб не дати нам ІС-коди, не запустити КП «Смілакомунтеплоленерго», змусити нас взяти борги Енергоінвеста та ще й заплатити за розбаланс газу у січні.


Тепер виявляється, що у ПАТ «Черкасигаз» підписаний договір з Енергоінвестом до 5 лютого, і вони й чути не хочуть про КП, тому що нам має постачати тепло Енергоінвест.


Те, що Черкасигаз постійно відключають газ у міських котельнях – це вони так викликають на розмову нашу владу, змушують її задуматись і взяти на місто борг.


Костянтин Синьогуб розповів, що отримавши ІС-код, у КП «Смілакомунтеплоенерго» з’явиться можливість відбирати газ і офіційно почати надавати послуги. А ще треба, щоб відповідні спеціалісти ПАТ «Черкасигаз» приїхали у Смілу, побували на кожній котельні і всюди перевстановили коди, - справа довга і затяжна.



scroll back to top

Коментарі  

Дмитро
+3 #5 Дмитро 02.02.2018, 16:47
Чому народ перекриває траси, а не ріже труби і проводять індивідуальне??? Подобається як влада на голові сидить? І просите ще?? Доречі краде не тільки влада, вентилятор до батареї у всіх сусидів вище стояк холодний і не впіймаєш... Коли народ збагне, чому іде і від влади просить????
Цитата
Виборець
+11 #4 Виборець 01.02.2018, 13:17
Чому з цього приовду мовчить прокуратура? Чи в нас закони переписали? До речі, хто в Смілі прокурор?
Цитата
Виборець
+13 #3 Виборець 01.02.2018, 13:15
Сміляни захищають себе самі. Чому на нараду не поїхав народний депутат Рудик. Ось така турбота про електорат пана депутата. А взагалі нічого очільники Сміли та сміляни не доб"ються, Енергоінвест кришує Фірташ або Обленерго Ахметов. ну хто піде проти цих гучних прізвищ?
Цитата
Лідія
+15 #2 Лідія 01.02.2018, 11:29
Усі ці отримання дозволів потрібно було робити влітку, до початку опалювального сезону, але, як бачимо, у смілянської влади влітку були більш приємні клопоти (літо-спека-відпустки), а ми тепер розплачуємося за їх бездіяльність та мерзнемо в своїх квартирах
Цитата
Сократ
+14 #1 Сократ 01.02.2018, 10:38
То заваліть їх! Що всім була наука раз і назавжди, як красти та знущатися над народом!
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».