Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

З понеділка ПАТ «Черкасигаз» знову буде відключати опалення в Смілі

Постачання газу на газові котельні Сміли в понеділок або вівторок, можливо, буде знов вимкнуто. Про це під час учорашньої наради в облдержадміністрації повідомив керівник ПАТ «Черкасигаз» Сергій Буян. Про це інформує "Прочерк".

 

– Сміла без жодних на те підстав відбирає газ із труби. Теплова генерація міста Сміли з 1 січня цього року не закупила жодного кубометра газу. Вони взяли більше 3,5 мільйонів кубів – і за жодний із них не заплатили. З цим і пов’язані всі ці відключення, – сказав Сергій Буян. – У реєстрі боржників у нас перший – ПАТ «Азот», який намагається виплатити заборгованість, укладає з нами домовленості тощо. А другий боржник – це Сміла, яка до січня спожила газу на 73 мільйони гривень, і зараз нам «Укртрансгаз» уже виставив рахунок на десь 30 мільйонів гривень за січень. Смілянські теплогенерації не взяли на себе сміливість навіть підписати акт, що вони спожили цей газ. Це призведе до імовірного їх відключення в понеділок-вівторок.

scroll back to top

Коментарі  

Тамара
+4 #3 Тамара 26.02.2018, 15:14
А чи є розум у Коваленка взагалі???
Якщо він сам визнавав, що у законодавстві він нічого не тямить)))
Його фішка -це перепади настрою на робочому місці(грубості, матюки на працівників і все).
Цитата
євген
+9 #2 євген 24.02.2018, 21:22
з перших днів роботи "супер директора" Коваленка я казав, що толку не буде. борги як росли так і будуть рости. всі його потуги для погашення боргів не що інше як просто мишина возня. з перших днів він бачив шлях для погашення боргів у тому, щоб підняти тариф... замість того аби модернізувати базу, закупити насоси, які менше споживають електроенергії, подавати позови до боржників то кращий вихід Коваленко бачив лише в тому, щоб піднімати тариф. на більше розуму не вистачає ?
Цитата
Олена
+7 #1 Олена 24.02.2018, 12:15
Та коли вже нарешті закінчиться цей безлад у нашому місті!!Кожен, хто при владі, намагається витягнуть у багостаждального бюджети Сміли ще останні гроши!! Тепло, вода і знов тепло..!! Та врешті решт це коли небудь закінчиться? Чому Синьгуб намагається з останніх сил зробити дійсно корисне для містян, але получається все навпаки??? Чи ми такі прокляті чи дурні?
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».