Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У Балаклеї для слухачів Університету ІІІ віку провели годину – спогад

У Балаклеї для слухачів Університету ІІІ віку «Осіннє золото», що діє в нашому селі, пройшла година - спогад «Свідки історії бойових дій за кордоном».
Бібліотекар сільської книгозбірні Іраїда Бондаренко та завідуюча сільським музеєм, декан Університету ІІІ віку Тамара Лихолай розповіли присутнім про далекі події афганської війни, а воїни-афганці – наші односельці - Микола Панченко, Юрій Бачкала, Олег Новіцький, Павло Коваль, Сергій Мех поділилися важкими спогадами про ті події та згадали бойових побратимів.
Сільський голова Ростислав Ситнік побажав воїнам-афганцям та всім присутнім добра і злагоди в родинах та зазначив, що сільська рада щороку надає матеріальну допомогу ветеранам тієї війни. Він подякував їм за те, що доносять правду про ті далекі події, розповідаючи про них підростаючому поколінню.

 

2018 02 24 3вик1


Також сільський голова згадав Героїв Небесної Сотні, які поклали свої життя під час Революції Гідності, та тих мужніх захисників України, котрі нині боронять рідну державу на сході.
Учні загальноосвітньої школи № 2 Аня Диченкова, Крістіна Федорець, Влад Федорець, Даша Пономарчук прочитали вірші, присвячені захисникам, а учасники художньої самодіяльності Балаклеївського Будинку культури подарували всім присутнім пісні та танці.
Приємною несподіванкою став подарунок, який передала для сільського музею та бібліотеки поетеса Тетяна Шугар – Благодарна – це краєзнавча література, зокрема і книги ветерана - афганця Валерія Гогоренка, присвячені військовослужбовцям Смілянщини.

 

Лілія Маслюк, завідуюча Балаклеївською сільською бібліотекою

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Віталій ПОРТНИКОВ

Про псевдоісторичні маніпуляції російського президента

 

 

Валерій ЧАЛИЙ

Про те, що на болотах розуміють лише силу

 

 

Віктор ТАРАН

Taran

Про природу коронавірусу

 

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Смілян попереджають про планові відключення електроенергії

04 серпня 2026, 09:30

2026 08 04 vidklІз 3 по 9 серпня у Смілянських енергетичних мережах триватимуть планові роботи з технічного обслуговування електромереж. У зв'язку з цим у громаді можливі тимчасові відключення електроенергії.


Цікаво
Як ліберальна диктатура та геополітичні гієни розчиняють народи Європи

03 серпня 2026, 17:37

2026 08 03 diktКоли народи добровільно здають свої кордони, вони перестають бути народами. Те, що ми спостерігаємо сьогодні на узбережжі Лампедузи, в лісах на кордонах із Білоруссю, а тепер і в іспанській Сеуті — це не гуманітарна криза. Це фінальна стадія інституційного самогубства цілої цивілізації.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».