Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

AgrR1

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

Ukraine

 

У КП «Вод Гео» пояснили, чому у Смілі вода дорожча, ніж у Черкасах

На прес-конференції директор КП «Вод Гео» Олександр Коваленко розповів, чому у Черкасах найнижчий в області тариф на воду:


- Тариф на воду залежить від кількості населення у місті, від кількості абонентів. У Смілі всього 25 тисяч абонентів КП «Вод Гео». А в Черкасах – 192 тис. абонентів. Чим більше споживачів – тим менший тариф. Тому що витрати ті самі, а платників у рази більше. Плюс у Черкасах більше промислових підприємств і бюджетних організацій, вони складають значну частку платників за воду. А у нас лише 10% підприємств і бюджетників, всі інші споживачі – звичайні містяни.


Олександр Коваленко повідомив, що у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам. Не закладено ні прибуток для підприємства, ні інвестицію, ні амортизацію та інші витрати. Оскільки за останні кілька років значно зросла вартість енергозатрат і підвищився рівень мінімальної платні – тариф на воду теж доведеться підвищити. Або цю різницю можна компенсувати із міського бюджету. Але міській владі треба приділити більше уваги перспективам роботи КП «Вод Гео» і подумати про модернізацію міських комунікацій.

scroll back to top

Коментарі  

Олександр К.
0 #6 Олександр К. 15.03.2018, 09:15
Приведіть дані по іншим районам області. Тоді буде зрозуміліше.
Цитата
Виборець
+2 #5 Виборець 14.03.2018, 19:05
Нехай Коваленко розкаже, яка в нього та його наближених зарплата та премія.
Цитата
Ольга
+3 #4 Ольга 14.03.2018, 10:43
Предлагаю Всем платить за воду на 20% меньше за счет того, что ВодГео не регистрирует налоговые накладные согласно действующего законодательства.А то как закон касается потребителя, то он ВСЕ ДОЛЖЕН, а если закон касается Предприятия, которое предоставляет услуги - ЗАКОН не существует. Всем плать по тарифу без ПДВ, счетчики проверять должно ВодГео, опломбирует и запломбирует должно быть бесплатно. ВодГео должно работать на граждан, а не граждане на ВодГео.
Цитата
Микола
+8 #3 Микола 12.03.2018, 19:08
А чи не занад то роздутий у вас штат, як для такого маленького міста?!
Аж 200 чоловік! Може достатньо було б і 100, а краще 50! Проста математика: зарплата в середньому 6000 *100= 600000 і це як мінімум кожен місяць плюсом! Так дивись з боргами за три місяці і розрахується, а далі тільки плюси, честь та хвала!
Цитата
Едуард
+7 #2 Едуард 12.03.2018, 18:04
Що це за бред?! На яких ідіотів це розраховано? А, да на смілянських...
Цитата
Ортодокс
+10 #1 Ортодокс 12.03.2018, 15:01
"""у нинішній тариф за воду закладено лише плата за електроенергію і зарплату працівникам"""
Вот я и не пойму: то ли у них в штате 20 тыс. работников, то ли они электроэнергию закупают в Антарктиде...
Цитата

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

t me

 

Дійові особи

Марина ДАНИЛЮК-ЯРМОЛАЄВА

 

Про мітинги не за персоналії, а за порядок в армії

 

Олександр ШВЕЦЬ

shvec

Про те, що визначено найпопулярніші чоловічі та жіночі імена, якими найчастіше називали новонароджених дітей

 

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

Про те, що вік та супутні йому зміни – це нормально

 

 
 
Політика
Буданов очолив Офіс президента України

02 січня 2026, 18:08

2026 01 02 budПрезидент України Володимир Зеленський повідомив, що новим керівником Офісу президента стане очільник Головного управління розвідки (ГУР) Кирило Буданов.


Економіка
Курс валют наприкінці липня: чи варто чекати долар по 45 гривень і чому експерти не радять продавати євро

23 липня 2026, 17:34

Чи може долар зрости до 45 гривень і що буде з євро до кінця липня? Попри відносну стабільність валютного ринку, фінансисти радять уважно стежити за кількома чинниками, які можуть вплинути на курс найближчим часом.


Суспільство
Африка - спонсор сильної спеки, що насувається

31 липня 2026, 19:16

Сумнівів немає і вже всі поінформовані - спека насувається. а тепер нам важливо – її інтенсивність та тривалість.


Цікаво
100 гривень за літр? Чому в Україні дорожчає пальне

30 липня 2026, 17:43

Україна зіткнулася з новою хвилею подорожчання пального. Причин одразу кілька: загострення ситуації на Близькому Сході, дефіцит нафтопродуктів у Європі, високий попит під час жнив та логістичні проблеми.


Афіша
У Смілі дітей запрошують до «Кита»: на Центральній площі влаштують святкову програму

08 липня 2026, 15:27

2026 07 08 svyato11 липня на Центральній площі Сміли відбудеться незвичайний дитячий захід, організований церквою «Блага Вість».