- Деталі
-
Суспільство
Співробітники Служби безпеки затримали директора однієї з будівельних компаній нашого краю, який був оголошений у міжнародний розшук за причетність до незаконного привласнення грошей державного бюджету України.
Про це «Сміла.ua» повідомили в обласному управління СБУ.
Правоохоронці встановили, що у 2011 році топ-менеджер компанії у змові з керівництвом одного з держаних підприємств уклав договір на демонтаж зношених будівельних приміщень та споруд, що належали держустанові. Насправді зазначені у документації будівлі були демонтовані раніше. Ділки подали фіктивні документи про нібито виконані роботи та отримали більше ніж чотирнадцять мільйонів гривень з держбюджету, понад десять мільйонів гривень з яких вони привласнили.
У 2016 році керівник приватної компанії був оголошений у міжнародний розшук. Завдяки плідній співпраці СБ України з Інтерполом встановити знайти його в Іспанії. Після завершення процедури екстрадиції з Барселони його затримати в аеропорту «Бориспіль». Фігуранту справи та ще шести учасникам злочинної оборудки оголошено про підозру у скоєнні злочинів за ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 366, ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України. Тривають слідчі дії.