- Деталі
-
Суспільство

В області продовжує утримуватися надвичайна пожежна небезпека. Тож лісівники просять відмовитися від відвідування лісів і лісопаркових зон на свята.
«Нагадуємо, що згідно розпорядження облдержадміністрації під час надзвичайної пожежної небезпеки діє заборона відвідування громадянами лісів та в’їзду до зелених масивів транспортних засобів. Заборона діє для всіх, окрім працівників державної лісової охорони», – наголошують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.
Лісівники кажуть, наразі дороги перекриті шлагбаумами та встановлені заборонні знаки на в’їзд у ліс. Про розведення вогнищ у лісі не може бути і мови, адже за таких погодних умов ймовірність виникнення лісових пожеж зростає у рази.
Основною причиною виникнення лісових пожеж завжди був і залишається людський фактор – близько 90% займань з’являються через людську необережність чи недбалість. Досить часто відпочинок та дозвілля населення завдають безповоротної шкоди лісовому господарству.